reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A kiedy miałaś ostatnio usg?
U nas w 18tc potwierdził dziewczynkę i bardzo bym chciała, aby tak zostało :) Powoli już kompletuję ciuszki :)
Ja w środę miałam polowkowe, nic nie chce mówić o ciuszkach bo kupiłam kilka różowych zanim poznałam płeć :D najwyżej będę rozdawać po znajomych ;)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas na prenatalnych nawet sama zasugerowała dziewczynkę, chociaż to wczesny etap i z dystansem do tego podeszłam... jednak na ostatniej wizycie nastawiłam się na dziewuszkę... teraz mam wizytę w czwartek i piątek to trochę podejrzymy dzieciątko :)
 
Ja np mam 20+4 chyba i normalnie po jedzeniu jak leżę i czekam na zgagę [emoji12] [emoji6] to mam lubudu lup lup w jelita bo mój Grześ jest w pozycji glowkowej tak to pewnie jeszcze bym nie czuła. A tak już mnie pierze[emoji119] przemoc w rodzinie [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smutno mi dziewczyny jak czytam o tym że już czujecie ruchy, babelki itp. Ja nic nie odczuwam. Albo o tym nie wiem...gin mówiła że w pierwszej ciąży mam jeszcze czas. Dzidzia na usg widze jak się rusza i na tym koniec.
 
Smutno mi dziewczyny jak czytam o tym że już czujecie ruchy, babelki itp. Ja nic nie odczuwam. Albo o tym nie wiem...gin mówiła że w pierwszej ciąży mam jeszcze czas. Dzidzia na usg widze jak się rusza i na tym koniec.
A który masz tydzien ? spokojnie przecież jest czas przynajmniej do 24 tyg ciazy nie łam się [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Smutno mi dziewczyny jak czytam o tym że już czujecie ruchy, babelki itp. Ja nic nie odczuwam. Albo o tym nie wiem...gin mówiła że w pierwszej ciąży mam jeszcze czas. Dzidzia na usg widze jak się rusza i na tym koniec.
Nie martw się ja tak miałam w pierwszej ciąży, na pewno lada moment poczujesz pierwszego kopniaczka :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry