reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Długo to trwało bo mały nie daje mi ani chwili wytchnienia. Z każdym dniem fizycznie coraz lepiej Ale psychicznie cosgorzej dzis gorzej.. mało pokarmu, Leos się złości, muszę dokarmiac mm na co położne krzywo patrzą... Ale za to synus cudowny więc walczymy dalej ;) gratulacje dla wszystkich nowych mamus :)
Wytrwalosci . U nas dobrze a mi hormony buzuja.. chce mi sie strasznie plakac a nie mam powodu za bardzo do tego. Ale tak czuje.. wy tez tak mialyscie po porodzie? Jeszcze prawie wypadek mielismy wczoraj gosciu zjezdzal z ronda i w ostatnij chwili reczny jedzie dalej a my prawie w niego wjechalismy. Ale sie zdenerwowalam. Pierwsze co dziecko w foteliku przytrzymalam dobrze ze z nim z tylu siedzialam.. ***** niektorzy mozg na loterii wygrali i nie umieja sie nim obslugiwac ...
 
reklama
A co z Ania ona zaglada tu chociaz? Kurcze promocje bym jej powiedziala.. wydarlam 70pieluszek za w przeliczeniu 15zl.. juz testuje wydaja sie spoko. Jaram sie :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Ania zamilkla...ciekawe...moze maly daje czadu.
U mnie kąpiel w szpitalu we wtorki w pt ale chyba bede mowila zeby nie kapali jak akurat na to trafie ale mam nadzieje rodzic od pt wieczorem wiec nie trafi[emoji23] takie male zyczenie do dziecka mam zeby wtedy wychodzilo ale od przyszlego pt. Teraz ma zakaz do pon!

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Ania zamilkla...ciekawe...moze maly daje czadu.
U mnie kąpiel w szpitalu we wtorki w pt ale chyba bede mowila zeby nie kapali jak akurat na to trafie ale mam nadzieje rodzic od pt wieczorem wiec nie trafi[emoji23] takie male zyczenie do dziecka mam zeby wtedy wychodzilo ale od przyszlego pt. Teraz ma zakaz do pon!

f2w3d5qp85p79npu.png
U mnie tez zakaz, ale na konkretny dzien - 19, wtedy nie rodze!! :D
Malo nas juz zostalo i tak pusto bez marudzenia Ani...
 
A to co jest 19 ze nie wolno? Moja mama ma ur i musze jeszcze prezent ogarnac...pewnie jutro na zakupach jakos bede ogarniala bo brak czasu typowo... Poniedzialek coraz blizej.tak +4dni by mi sie do niego przydaly. No nic najwyzej sb w nocy posiedze tylko P bd wsciekly ze mu swiatlo swiece hehe

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Apricot super :)

Ja przeplakalam wczoraj cały dzień w sumie bez powodu Ale za to wieczorem niespodzianka- pokarm. I już z każdym karmieniem coraz lepiej. Mały szczęśliwy, spokojny... jakby mi dziecko podmienili ;)) u nas codziennie przemywaja ściereczką Ale tylko jeśli ktoś chce.
 
Hej dziewczyny. Prawda malutko Nas zostało.
Ja sie obawiam właśnie tej burzy hormonalnej:/ ale bardziej czy mój mąż to ogarnie:errr: jak ja już teraz paskuda!
 
reklama
Dziś oficjalnie termin mojego porodu - a mały buntownik ma już ponad dwa tygodnie :)

Z 1 synem używałam Pampersów. Miał jakąś wybitną tendencję do przesikiwania jch, zwłaszcza w nocy. Minimum dwa razy na noc go przebierałam. Koszmarnie to wspominam, on się darł bo głodny a ja najpierw przebierałam, bo mokry. Próbowaliśmy większy rozmiar, mniejszy, no bez różnicy. Cóż, ten typ tak ma. Ale jak mi młodszy syn zaczął robić to samo, ręce mi opadły. Bracia, nie ma co. I słuchajcie posłałam męża do Rossmana po pieluchy. Dałam mu kartę rossnę, żeby miał rabat. Nie zrozumiał, o co mi chodzi z tą kartą i wrócił do domu z pieluchami, które były akurat w promocji z tą kartą. Babydream. Zabiłam go wzrokiem chyba z pięć razy. Jakieś takie sztywne i w ogóle. No ale jak już są to trzeba zużyć. I wiecie co? Kupiliśmy kolejne opakowania. Tych mi syn nie przesikuje! A w dodatku rozmiar 1, dla noworodków, jest tak wyprofilowany, że nie musiałam pieluchy wywijać żeby na pępek nie zachodziła. Teraz już przeszliśmy na dwójki i też trzymają dobrze.
 
Do góry