reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A nie wiesz ile kosztuje ta opieka w children center za h?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem ze za darmo jest, przynajmniej w mojej miejscowości... ale to w tym children centre gdzie podczas ciąży sie chodziło do położnej. Musisz sie dowiedzieć u siebie w miejscowości ale tak jak mowię jest za darmo
 
Tak Anglia...dziś juz było lepiej...mały trochę spokojniejszy i ja posprzątałam i poprasowalam a jutro idziemy koszyk z małym świecić, co prawda jajek nie farbowałam tylko te specjalnie koszulki na jajka bo nie miałam zbytnio jak... teraz jedynie czekam aż pranie mi sie wypierze aby rozwiesić i spać bo mały zrobi pobudkę przed 1 w nocy
 
1492241949-aaaaaa.jpeg


Dzien dobry dziołchy. Właśnie jem sobie śniadanie [emoji200] [emoji200] [emoji200] [emoji200] [emoji201] [emoji201] [emoji201] [emoji106]. ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy wasze maluchy tez przysypiaja przy piersi? Mój ssie gdzieś z 5-7 min a później zwalnia tępo i przysypia i tak z 20 min przy jednej może. Dalej walczę o pokarm ale od dwuch dni zauważyłam że jak dam mu piersi to zje z dwuch a później domaga się jeszcze butelki. Tylko ze później ulewa mu się albo wymiotuje. Moja pani od laktacji powiedziała ze albo za często je albo za dużo. Często to nie bi gdziś tak co 2,5-3,5. A płacze jak mu nie dam butli. To ja już nie wiem o co chodzi.
 
Dziewczyny czy wasze maluchy tez przysypiaja przy piersi? Mój ssie gdzieś z 5-7 min a później zwalnia tępo i przysypia i tak z 20 min przy jednej może. Dalej walczę o pokarm ale od dwuch dni zauważyłam że jak dam mu piersi to zje z dwuch a później domaga się jeszcze butelki. Tylko ze później ulewa mu się albo wymiotuje. Moja pani od laktacji powiedziała ze albo za często je albo za dużo. Często to nie bi gdziś tak co 2,5-3,5. A płacze jak mu nie dam butli. To ja już nie wiem o co chodzi.
Iskierka moze tylko piers mu wystarczy.. moj je podobnie. 8-12 min a pozniej to memla mi tylko. Jak chce dalej i wola wiecej daje cyca on po 30sek usupia odkladam jak mi wyje daje smoczka i on spi.. ja to odczytuje ze jemu sie ssac chce a nie jesc. [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iskierka moze tylko piers mu wystarczy.. moj je podobnie. 8-12 min a pozniej to memla mi tylko. Jak chce dalej i wola wiecej daje cyca on po 30sek usupia odkladam jak mi wyje daje smoczka i on spi.. ja to odczytuje ze jemu sie ssac chce a nie jesc. [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez po cycu go odłożylam bo zasnął ale obudził się po 40 min i znów ryk bo głodny.
 
reklama
Do góry