reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Patrycja ja będę miała cc ze względu na moje ciśnienie w oczach. Mam bardzo wysokie a przy wyższym wysiłku może odkleić mi się siatkówka co grozi jaskra. Wiec jak znasz jakiegoś okuliste , który wystawi ci zaswiaczenie ,ze masz wysokie ryzyko jaskry będziesz miała CC.
Żgutek polecam lekka komedie francuska " Przychodzi facet do lekarza".
Sofi sliczny ten twój brzuszek
 
ana89, ale masz fajnego stwora! :-)
anulka, ta kawa musi być wyborna. Jeszcze bita śmietana na wierzch i omnomnom. ;-)
sofi89, to raczej nie wzdęcia, Bobas rośnie :tak:

Mam taką ogromną ochotę na galaretkę z owocami, coś czuję, że zaraz śmignę do sklepu. W ogóle - jeśli macie ochotę, to mogę Wam podrzucić przepis na przepyszną sałatkę.
 
Żgutek, specjalnie dla Ciebie:
To właśnie miłość
Narzeczony mimo woli
Notting Hill
50 pierwszych randek - rozczulający, fajowy
27 sukienek
Zakazany owoc


Polecam świetny film francuski "Jeszcze dalej niż północ". Lubię dobre komedie, a nie durne, a ta jest bardzo fajna i polecam.
I tak jak Mili pisała, to komedia z tym samym aktorem "Przychodzi facet do lekarza". Kad Merad jest rewelacyjny i komedie z nim są bardzo fajne.

Miłego ogładania.
 
Ostatnia edycja:
hejo:-) jak wy dużo piszecie;-) czytam o waszych porodach i kasikz szok :szok: przygotowywali cie do cesarki a urodziłaś naturalnie chyba wszyscy byli w szoku co nie?? ja rodziłam naturalnie i po porodzie uważałam ze kolejne dziecko rodze tylko przez cięcie cesarskie ale teraz już nie pamiętam tego bólu i chce jeszcze raz spróbować naturalnie dla mnie poród był czymś makabrycznym ból niedozniesienia, 12 h rodziłam i nie wspominam tego jak super przezycie ale przezyłam i na drugi dzień wstałam i chodziłam a cesarki boje się ze potem będę obolała dłużej a pomocy oprócz męza nie mam wiec przy dwojce dzieci w tym jednym maleństwie może być mi ciężko....
Wybrałam szpital w którym od razu daja znieczulenie wiec może nie będzie tak zle bo przy synie bez znieczulenia....

Napiszcie mi kochane jak długo wasi gin kaza wam brac progesterno i czy robiłyście poziom tego hormonu we krwi??
 
Agawa nadal jesteś za rodzeniem na borowskiej??? ja na razie tam zostaje, a byłas już na prenatalnych badaniach??

A wy dziewczyny z wrocławia gdzie chcecie rodzic??
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ja mam kota. A toxo nigdy nie przeszlam. Dla bezpieczenstwa nie sprzatam mu w kuwecie ale tez nie unik kontaktu latwoej toco zarazic sie od brudnej salaty niz kota.
 
reklama
Do góry