reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ja juz ogarnelam chate,pranko sie konczy prac a obiad sie robi,dzisiaj pieczen z piekarnika :-) Pogoda ladniejsza sie zrobila,sloneczko wyszlo ale chlodno jest i wieke wiatr.

kradz wspolczuje waszej straty.....
Kropelka ale pysznosci mniam,mniam :-)
 
Kropelka poproszę jedną :-)
udanej rocznicy
aknytsuJ ale szybko działasz ale dobrze nie ma na co czekać wkrótce maleństwo się pojawi
rozwydrzone bachory pozwolę użyć Twoich słów na pewno nie będą potrzebne w opiece nad dzieckiem krzykniesz aby było cicho teściowa albo szwagierka będą krzywo patrzeć
po porodzie spokój będzie potrzebny tym bardziej iż nowa sytuacja dla Ciebie
a teściowa jak będzie chciała zobaczyć wnuka zawsze może przyjść Cię odwiedzić
Poruszając temat odwiedzin teściowych moja przychodzi tylko jak Maja ma urodziny tak sama z siebie nie raczy dupska ruszyć a nie ma daleko 15 min jazdy np autobusem
Dla mnie nie musi mnie to ni ziębi ni grzeje ale dla wnuczki mogłaby jak nie chce posiedzieć u mnie mogłaby powiedzieć przywieźcie ją do mnie np. na cały dzień pogadam sobie z nią pobawię nic ani słowa
Ciekawe czy przyjedzie w odwiedziny jak się młody pojawi na świecie
Mojemu jeszcze nie mówiłam ale w święta wielkanocne nie zamierzam się do nich ruszać tym bardziej że będzie to krótko po porodzie
 
Sunajka prosze bardzo
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 27
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie. Jutro zdecyduję czy jechać czy nie. Boje się, że to będzie dla mnie za duży stres. Jeśli chodzi o pogrzeby to w większości przypadków mam takie podejście, że wolę zapamiętywać ludzi takimi jacy byli za życia, ale...

Krropelka świetne te tygryskowe łapki.

Sunajka, fajnie! życzę sukcesów w rozwoju działalności. Jak zrobisz stronkę to wrzuć nam linka chociaż na priv, chętnie obejrzę ;)

aknytsuJ oby wam się udało coś znaleźć. Fajnie by było się przenieść jeszcze przed pojawieniem się dziecka, choć nowe lokum to dodatkowe wyzwanie. Ciekawe co teściowa na to. Pewnie będzie was bombardować pytaniami dlaczego chcecie się wyprowadzić choć jej nic do tego. Życzę powodzenia.
 
kradz.. bardzo mi przykro.. (*)

aknytsuj... najwspanialsza decyzja jaką mogłaś podjąć uciakaj jak najdalej!!! bo jak się maleństwo urodzi to dopiero będziesz się denerwowała... !!! po pierwsze choroby szkolno/ przedszkolne, budzenie dzidziola nagminne a ty spokoju trochę będziesz chciała :) aaa i z@t ma rację szwagierka zmęczona opieką nad dziećmi przyłazi i zrzuca ją na innych nic nie musi robić i zadowolona jest z takiego obrotu spraw... a teściowej to nie przeszkadza??
 
Krropelka dziękuję bardzo
pytałam się położnej czy coś trzeba do nas do szpitala nic i super :-)
koszule do porodu dają, podłady dają, dzidziucha ubiorą, zaopatrza w pieluchy tylko osobiste rzeczy na później czyli koszule do karmienia, kosmetyki a u was jak
u mnie minus w szpitalu taki iż mały remont przebudowa i trochę ciasno, ale jak wszystko ok to na drugą dobę do domu
 
Witajcie.
Dawno nie pisałąm ale podczytję Was dość regularnie.

Kradz, przykro z powodu babci :(

Aknytsuj, myślę że włąsciwa decyzja. Uważa, że nawet jak rodzice są najwspanialsi, jedni czy drudzy, to mieszkać z nimi to niezbyt dobry pomysł. Oczywiście nie zawsze można sobie pozwolić na wyprowadzkę, ale jak jest możliwość to uważam że trzeba z niej korzystać.

Ja dzisiaj po wizycie, miałąm to 3 USG po 30 tyg. Synek ma wagę 1630g, więc gigantem nie będzie, ale wszystkie parametry w normie, łożysko już II stopnia. Tylko mój mocz jak zwykle do poprawy :(.
 
reklama
Kradz moje kondolencje:-( to jakaś czarna seria, dwa dni temu zmarł mój chrzestny na raka krtani, co najlepsze byl świeżo po badaniach i podobniez nie było przerzutow po radio, no i nagle krwotok, nie zdąrzyli już:-( strasznie dobry i kochany człowiek, kawał życia j wspomnień.
Sunajka u nas też niby dają koszule do porodu ale w praktyce latasz z pupa na wierzchu.
Aknytsuj i co powiedział dietetyk?
K@sik synek ma wagę calkiem w normie, fakt gigantem nie będzie ale małe się podobno lepiej rodzi.
 
Do góry