• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcowe mamy 2016

No mnie bylo niedobrze bylam cala spocona lącznie ze stopami .Glowa bolala ale troche .Staralam sie nie panikowac.Moj mi kazal lezec i co chwile mierzyl cisnienie. A Filipek byl bardzo niespokojny .Teraz jak mierzylam bylo 134/ 89.Dzis nic nie robie.Zupe mam od wczoraj balaganu strasznego nie mam .Tylko u malej w pokoju lozko zrobilam i teraz leze . Jutro zaczynam 38 tydzien .Byle go w domu przetrzymac i moge rodzic
 
reklama
Clodi nie eob mi smaka tymi gołabkami :)
Jak bedzie ze mna oki to po niedzieli zrobie zwykle golabki i takie klopsy z kapusta .Czesc zamroze i jak co to beda miec co jesc jak pojde do szpitala .
 
Ja mycie podłóg na 3 etapy muszę podzielić zaczęłam wszystko co jest na ziemi podnosić do góry żeby mieć wolny plac i się zmachalam więc teraz chwilkę odpocznę potem odkurze znowu odpocznę i potem pomyje a na końcu kurze i poukładam wszystko i potem sklep obiad i odpoczynek :)
 
U nas problem z twarogiem jest .Zawsze przywoze z polski wieksza ilosc i mroze ale juz nic nie zostalo:(
Mamy ruski sklep czasem cos tam przywoza ale jak raz weszlam i zobaczylam twarog z data o miesiac przeterminowany twarog to od tej chwili nawet tam nie wchodze.
 
hej :) ja biegam średnio co godzinę albo co pół, na szczęście już tylko siusiu :D tak się obżarłam kleików, marchwianek i gorzkiej czekolady, że teraz to chyba przez miesiąc się nie wy*ram :P
dzisiaj do fryzjera :) chcę spowrotem grzywkę, coś takiego, tylko z ombre :)
 

Załączniki

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_cieniowane-wlosy-z-grzywka.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_cieniowane-wlosy-z-grzywka.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 85
Asienko fajniutko :)
Dobrze ze juz biegunki nie ma .Oby w druga strone faktycznie nie poszlo .Ja przez to cisnienie w nocy tak sie zestresowalam ze tez sr..am jak niewiem :)
 
też się boję skoków ciśnienia, na szczęście ostatnio jakoś udaje mi się nad nim panować. A tętno od początku ciąży nie schodzi poniżej 100, zazwyczaj koło 120 jest, nie wiem czemu. Gin mówił, że po ciąży będę musiała brać leki na nie, bo nawet w spoczynku nie schodzi.
 
reklama
Asiu ja tetno przed ciaza tez mialam podwyzszone i czasem cisnienie skakalo.Bralam betablocery i w razie wysokiego cisnienia mialam captroptil.W ciazy z cisnie iem mialam spokoj do zeszlego tygodnia a tetno wysokie ok 100 przewaznie.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry