reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Clodi gratulacje, duży chlopak :-)

Chrobek super ze juz w domu .

Zazdroszczę Wam ze macie skarby przy sobie....

Ja na ginekologi jestem, ns ktg byly skurcze, potem powtórzyli bo cos sie im nie podobalo jakiejs akceleracji nie bylo czy cos.to jeden skurcz mocniejszy.
 
reklama
to mój bobo
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    118,7 KB · Wyświetleń: 109
Gratki Clodi :) maluszek uroczy :) nawyprzytulaj go od nas :)

U mnie po wizycie wszystko ok mały 3500 ponoć już waży i wg ginka gotowy do wyjścia w każdej chwili ;) paciorkowcow brak więc wszystko gra, następna wizyta za tydzień, a teraz zmykam spać bo o 20 dziś hells kitchen :D
 
Sarna trzymamy kciuki by u ciebie tez sie szybko ruszyło :-)
Lezalam z dziewczyna ktora prawie 2 tygodnie po terminie prawie, po 2 oksy i po baloniku i.nic zadnych skurczy, w koncu zrobili cc i o 14 bylo slychac babla plakac :-)
A druga wypisala sie na własne zadanie bo ponoć gin jej termin zle obliczyl i teoretycznie ma jeszcze 3 tygodnie do porodu a nie po terminie ...
I 3 babki przyszły po terminie kazda okolo tydzień i skurcze mialy a przyszly do szpitala to sie uspokoilo i czekają ;-)
 
Gratuluję nowym mamusiom, bar bra super dzielna z Ciebie babka !

U nas jutro wizyta. Położnej, ciekawe ile synuś przybrał.
A mnie wreszcie wczoraj przestaly bolec szwy.
Któraś z dziewczyn pisała o bolących sutkach, polecam maść maltan, mi pomogła wyleczyć moje pogryzione do krwi brodawki w 1,5 dnia.
U nas ciągle jedzenie ii spanie, maly potrafi wisieć na piersi przez dwie godziny, dlatego w nocy odciągam mleko i podaje mu butla bo musialabym cala noc spędzić na karmieniu. Może wyrodna ze mnie matka ale muszę mieć sile jeszcze dla drugiego dziecka...
 
reklama
Do góry