reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Nie wiem ale było sporo krwi. Zadzwonilisny do szpitala i twierdzili ze to po badaniu i pewnie czop odszedl. Przestało lecieć a po 2 h znowu krew i pojechaliśmy. Jestem na sali przedporodowej. Nie wiem co dalej.
 
Siwa i jak wizyta?

Clodi gratulacje ;) mamy pierwszą marcowke ;)

Marcowa kciuki za wizyte ;)

Barbra super, od razu widac inne nastawienie, powolutku z tego wyjdziecie ;)

La Luna masz dzis urodziny?

Cien widze ze szpital czesto tak dziala - wszystko wycisza zamiast rozkrecac ;)

Cocosh && za szybki i bezbolesny porod :) bo chyba bez Marysi juz Cie nie wypuszczą ;)

U mnie wizyta ok, to juz byla ostatnia co mnie zdziwilo, szyjka delikatnie skrocona i miękka, gbs ujemny i cóż więcej, czekamy na konkretne skurcze czy wody ;) poprzednio tydzien po terminie nadal mialam szyjke 2-3 cm szczelnie zamkniętą, takze zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry