reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
hej.termin @ mam na jutro i boje się strasznie bo brzuch mnie boli jak na okres,tyle ze dzien bardzo intensywny byl,moze dlatego.Panna myszka widze ze dzien cyklu mamy ten sam bo spojrzalam w wykres
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja. Dziś przypada dzień @. Nie pojawiła się. Dwa testy zrobione i są...dwie krechy.:-) według moich obliczeń przewidywany termin porodu - 08.03.2016 r. życzę Wam kochane mamuśki spokojnych 9 miesięcy.:-)
 
Czesc dziewczyny! Ja juz jestem marcowa mama:) w 2014 urodzilam Synka :) ale mam nadzieje, ze za chwile dolacze do Was i bede wyczekiwac marca 2016 :) gratuluje tym, ktore juz moga sie cieszyc z dwoch kreseczek :) :)
 
trzymam kciuki też Anade za betę i oby te pierwsze dni były dla nas spokojne. Fruzka jak Twój brzuch? ja w ciągu dnia jeszcze troche czuję pobolewanie i wieczorem, ale już dużo mniej niż jeszcze 3 dni temu.
 
Balladyna boli dość mocno,dziś termin @ i się boję że jednak może przyjść.umówiłaś się już na 1wizyte do gina?
 
reklama
Ja też tak się denerwowałam w sobotę ale na szczęście Ktoś tam się narazie mocno trzyma ;) nawet zapomniałam że chciałam dzisiaj rano jeszcze jeden test zrobić. Na betę nie idę bo przeważnie mam odloty przy pobieraniu krwi i wole narazie to omijać. Na wizytę też się biję z myślami na kiedy.. Mam zamiar doczekać do 6 tyg - czyli conajmniej do 7 lipca. A Ty, będziesz się rejestrować?
 
Do góry