reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Balladyna zapisalam sie na 23 lipca do lekarza to bedzie 7tydz i 4 dzien chce zobaczyc serduszko,bez sensu isc wczesniej,na dzis mialam wizyte ale odwolalam bo by nic widac nie bylo a zapisana bylam po co innego wogóle
Natka90 Ty chyba udzielalas sie na staraczkach wiosennych 2015 co?bo kojarze nick
 
To trochę czekania będzie, ale masz rację. Ja też poczekam ale z drugiej strony chciałabym już robić badania, głownie mnie toxo martwi. Nigdy nie badałam i nie wiem czy przeszłam czy nie, a akurat kilka tygodni temu wzięliśmy kociaka i tylko ja przy nim sprzątałam. Pół roku temu też się opiekowałam kocurem który się przybłąkał do nas. No i ogród szykuję i sporo w ziemi grzebałam :// Zastanawiam się czy nie pójść zbadań już przeciwciał. I tak do lekarza prywatnie pójdę więc prędzej czy później zabulę za to badanie..

Natka bardzo się cieszę że już lepiej :-)
 
to badanie na toxo mozesz zrobic sobie juz jak wyjdzie dodatnia to wczesniej do gina po leki.ja też mam kota ale on domowy i szczepiony na wszystko co się da,bo spi ze mna:-)
 
Hej, jestem tu nowa :). @ powinnam dostać wczoraj, no ale nie ma, więc od razu dzisiaj poleciałam po test - dwie kreseczki, z tym, że druga mega bladziutka... No i nie wiem. Wkurzyłam się, że test w sumie nic nie wyjaśnił. Jeszcze do tego moja pani doktor idzie na urlop, więc zapisałam się na wizytę 27 lipca. Ale myślę, że będzie ok, bo jeśli bym była w ciąży to i tak byłaby ona bardzo wczesna, w sumie nie ma się po co stresować, a do innego lekarza i tak nie chce iść. Poprzednią ciąże poroniłam, w październiku w 9tc, dlatego teraz trochę się boję :(. Ale z mężem bardzo chcemy dzidziusia (dzień przed wizytą u lekarza będziemy obchodzić 1 rocznicę ślubu! :D - więc byłby super prezent ;)). Pod koniec tygodnia zrobię drugi test, a za tydzień pójdę na betę. Czy któraś z Was reż miała taką jasną kreseczkę na teście?
 
Hej, jestem tu nowa. Kurcze, tyle się napisałam, a chyba źle kliknęłam ,,wyślij". @ powinnam dostać wczoraj, dziś poleciałam po test są dwie kreseczki z tym, że jedna jaśniutka bardzo. Czy któraś z Was tak miała? Umówiłam się na wizytę na 27 lipca. Jestem po jednym poronieniu i trochę się boję... :(.
 
Anade Ty mialas om 5 czerwca? Jestem taka ciekawa czy beta juz wyjdzie bo mialam om w tym samym czasie:) trzymam kciuki!!

Ja OM miałam 31.05 a pozytywna beta wyszła mi 23.06 :tak:

Ja sie na usg do 8 tyg nie wybieram.

Wczoram plamilam na brazowo. Brzuch mnie boli jak na @.

Balladyna zapisalam sie na 23 lipca do lekarza to bedzie 7tydz i 4 dzien chce zobaczyc serduszko,bez sensu isc wczesniej,na dzis mialam wizyte ale odwolalam bo by nic widac nie bylo a zapisana bylam po co innego wogóle
Natka90 Ty chyba udzielalas sie na staraczkach wiosennych 2015 co?bo kojarze nick

Ja też nie wybierałam się wcześniej niż 7 tc, ale zadzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść za tydzień, czyli w tc...

Piersi bolą, mdłości się rozkręciły, spać się chcę....naprawde jestem w ciąży :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Fruzka to nie bylam ja ;). Ktos mial podobnt nick ;). Ja sie pojawilam na wrzesniowych mamach, ale bobo polecialo do Nieba. Teraz mam nadzieje, ze marcowkach zostane przez najblizsze 8 miesiecy ;))
 
Do góry