reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hehehe :) dobrze to określiłas :-) oby było dobrze, zobaczymy :-) póki co trzymam kciuki za Was wszystkie :-)
 
reklama
Asienka ogólnie to nienajlepiej, gorzej zniosłam to cc niż pierwsze chociaż szybciej wstałam z łóżka. Kręgosłup mnie boli po znieczuleniu a macica tak mi sie obkurcza boleśnie że cały czas na lekach jestem. Dobrze że do domu idę bo za Kasjankiem strasznie tęsknie :hmm:
 
Witajcie po przerwie.Musiałam po powrocie się na nowo ogarnąć i wypracować nowy rytm dnia.W środku dnia to ciężko znaleźć choćby chwilkę wolnego nawet na odpoczynek...W środku nocy
W trakcie karmienia próbowałam Was nadrobić ale tyle pisalyscie ze ciężko było,za to ostatnio widzę że tutaj totalne pustki...
Dużo nowych mamus się rozpakowalo,serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla dzieciaczkow.

A u nas w skrocie jakos sobie radzimy choć łatwo nie jest.Na początku Julka sporo spała więc nawet było nieźle ale od kilku dni chyba ja przechwalilam i wszystko jej się poprzestawialo☺Rodzeństwo zachwycone siostrzyczko,brat w kółko by chciał dostać Julkę na raczki a Emilcia tez mnie zadziwila bo wcale nie uwaza siostre za lalke,przychodzi do niej przytula się zagaduje do niej po swojemu,trzeba tylko stale uważać bo nie ma jeszcze wyczucia w swoich pieszczotach☺Mam z nią tylko jeden problem, jest strasznie zazdrosna o Julke i najchętniej nikomu nie pozwalalaby się zbliżać tylko mi i M i niestety obejmuje to brata.Jak tylko Krzyś podejdzie do Julki to ona się wścieka krzyczy na niego i próbuje go odepchnąć wszelkimi sposobami.Nie wiem co mam z tym zrobić ale liczę ze w końcu jej przejdzie...

Aha Karmimy się cycem ale nie wiem czy jej wystarczą bo tyje dosyć mało a Je bardzo krotko potem zasypia przebudza się po 10-
15 minutach i tak w kółko...
Ile tyja wasze dzieciaczki tygodniowo?

Uciekam teraz spać bo mała w koncu zasnęła i będę się już odzywać na biezaco☺
 
reklama
Maya u nas z tym karmieniem podobnie. Malutki tez czesto je 10 min.zasypia i potem za chwile sie budzi. Nie wiwm ile przybralismy,polozna z waga bedzie we wtorek dopiero.
 
Do góry