reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja np teraz muszę coś robić żeby zająć głowę. Więc dużo robię porządków. Nakładam słuchawki na uszy, włączam jakiś podcast albo audiobooka i nie myślę o tym naszym badaniu. Ale co chwilę siadam i odpoczywam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja to znalazłam na FB i komentarze kobiet mnie przeraziły. Z duma się chwaliły ze w ciąży dźwigały, robiły remonty. Bo kto ma to za nich zrobić niby, tak jakby wieszanie firanek robiło się codziennie i facet, przyjaciółka, siostra nie mogłyby pomoc raz na jakiś czas. Robią z siebie męczennice a później, ze nikt im nie pomaga jak same z siebie robią niezastąpione. Jakby sprzątanie i hartowanie było wyznacznikiem dobrej matki. Masakra
Ja też uważam że przez te 9 miesięcy można się wstrzymać ja mam tak brudne okna od psa 🤪 oczy bolą ale nie mam zamiaru się wysilać. Mam tych okien sporo i to same wysokie balkonowe. Trudno podłoga tez nie zaczysta , ale juz tak sobie myślę że jak się wezmę za robotę , jak już będę mogła 😅 to będzie błysk... nie ma co ryzykowac. Niby ciaza to nie choroba ale pluc sobie później w twarz bo nie poczekałam. Dla mnie ta ciaza jeste bardzo ważna po 3 stratach to ja mogę cala ciążę leżeć aby zeby było dobrze
 
Ja z tym sprzątaniem nie jestem w stanie odpuścić 🤦‍♀️ niby nie mam dużo bo 80m2 ale wczoraj pół soboty ogarniałam a potem się dziwię że jakieś krwawienia mam. Niestety nie bardzo uśmiecha mi się prosić mamę o pomoc, A narzeczony r9bi wszystko na odwal i jak to widzę to mi ciśnienie rośnie tylko 😂 więc wczoraj napisałam ogłoszenie że szukam Pani która mi raz w miesiącu pomoże gruntownie ogarnąć dom - okna, kurze, łazienka itd. A resztę sobie będę dalej powoli robić na bieżąco ale już bez takiej spiny jak teraz :)
 
No wiadomo ze w kredzie nie ma witamin. Ale to mi chodziło o to ze kobiety maja przeróżne zachcianki. Ja zachcianek to nie miałam ale rozpuszczalnik mogłabym wąchać całymi dniami 😊 jedyna rzecz po jaką często chodziłam do sklepu a specjalnie brałam po paczce bo stwierdziłam ze to ostatnia będzie to chrupki serowe 😄 aż któregoś dnia mąż przywiózł pół bagażnika chrupek i już chodzić nie musiałam 🙈 tylko jadłam jak głupia.
Tylko że jak weźmiesz witaminy to ochota na kredę przechodzi przynajmniej moja koleżanka tak miała.
Ale masz fajnego męża mój to po jednej paczce kupuję bo wie że bym dwie mogła zjeść na raz 🤦
 
Tylko że jak weźmiesz witaminy to ochota na kredę przechodzi przynajmniej moja koleżanka tak miała.
Ale masz fajnego męża mój to po jednej paczce kupuję bo wie że bym dwie mogła zjeść na raz 🤦
No świetnego... później były efekty na wadze tego jedzenia paczka po paczce 😏😏😏 😂😂😂

@IsabellaW ja tu tez pisałam ze przeniosłam kaloryfer ale akurat to nie był powod do chwalenia wręcz po fakcie doszło do mnie co zrobiłam. To była chwila. Nawet tego nie planowałam ale mi przeszkadzał a wystarczyło zebym poczekała pare min i maz by to zrobił 🤦‍♀️ Ale na głupotę nje ma lekarstwa
 
No świetnego... później były efekty na wadze tego jedzenia paczka po paczce 😏😏😏 😂😂😂

@IsabellaW ja tu tez pisałam ze przeniosłam kaloryfer ale akurat to nie był powod do chwalenia wręcz po fakcie doszło do mnie co zrobiłam. To była chwila. Nawet tego nie planowałam ale mi przeszkadzał a wystarczyło zebym poczekała pare min i maz by to zrobił 🤦‍♀️ Ale na głupotę nje ma lekarstwa
Wiadomo ja tez od czasu do czasu coś zrobię co nie powinnam, ale te kobity tam pisały jakby co najmniej czekały na medal . Jedna to nawet napisała ze takie co nic nie robią w ciąży zle znoszą porod
 
Wiadomo ja tez od czasu do czasu coś zrobię co nie powinnam, ale te kobity tam pisały jakby co najmniej czekały na medal . Jedna to nawet napisała ze takie co nic nie robią w ciąży zle znoszą porod
Takie do przodu dopóki któraś nie pożałuje... Przecież to i bez ciąży można sobie coś zrobić... Ja ostatnio odpuscilam, mąż mi pięknie pomaga. Co z tego, że inaczej, że wolniej, że nie tak 🙆 ważne, że jest wszystko na swoim miejscu :) kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę?
 
reklama
Do góry