Milutek23
BLIŹNIAKI- szczescia dwa
Olus- u Ciebie śnieg sypie a u mnie jest taka pogoda jakby wiosna była
Na przemian świeci słonce i leje deszcz- po śniegu prawie śladu nie ma


Wierka- oj ja to bym chciała żeby mial mnie kto wózkiem wozić
hi hi ale nawet eM nie byłby fizycznie do tego zdolny

Ewi- to następnym razem przed pójściem do szkoły zapobiegawczo łyknij sobie nospe i meliske żeby nie mieć takich później przeboi
...a z gratisków to nic tylko sie cieszyć
Tulip- przytulam i czekam na wieści......;-)


Wierka- oj ja to bym chciała żeby mial mnie kto wózkiem wozić

Ewi- to następnym razem przed pójściem do szkoły zapobiegawczo łyknij sobie nospe i meliske żeby nie mieć takich później przeboi
Tulip- przytulam i czekam na wieści......;-)



bo ciagle cos robie malo odpoczywam no chyba ze czasem w nocy
ale zakupilam sobie podusie czekam az przyjdzie moze lepiej bedzie mi sie spało z nia po brzuszkiem....
czekaj czekaj srać to, niech będzie, przecież marzyłam o tej poscieli, zaraz sama sobie frajdę popsuję