masala
Fanka BB :)
Czesc Brzuszki
Co tam slychac z samego rana? Mam nadzieje, ze humory bede dopisywac, bo Wy bedziecie wyspane..
Ja pospalam troche, polatalam do toalety, po czym wstalam i nie wiem czy nie polozyc sie znow
Koncia prawe ucho i lewe zebro... kurcze to co to za zestaw miesni byl;-)
Myszaa ja od kilku dni tez tylko podczytywalam, jakoas nastoj kiepski byl;/
wierka dobrze, ze wyspana
Milego dnia
Co tam slychac z samego rana? Mam nadzieje, ze humory bede dopisywac, bo Wy bedziecie wyspane..
Ja pospalam troche, polatalam do toalety, po czym wstalam i nie wiem czy nie polozyc sie znow

Koncia prawe ucho i lewe zebro... kurcze to co to za zestaw miesni byl;-)

Myszaa ja od kilku dni tez tylko podczytywalam, jakoas nastoj kiepski byl;/
wierka dobrze, ze wyspana
nie spałam bo smarkałam, boli mnie każda kosteczka, boję się, że to grypa a od leżenia będę miała odciski zaraz


i to taka szafka najczęściej otwierana a ta rączka za każdym razem w ręce zostaje 

Śniadanko zjadłam, mieszkanko ogarnęłam, bo niedługo ma wpaść moja kumpela:-) W końcu jakaś rozrywka, poza pracą
ale to juz chyba w przyszlym miesiacu jak wujek bedzie mial chwile wolnego podczytuje was w miedzy czasie i