Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



To ja znikam
no ale trzeba było, jestem juz po wizycie u diabetologa - ogólnie jest ok , byle wytrwać do rozwiązania i będzie dobrze
dziewczyny czekamy na wieści!

ja zbieram się psychicznie na sprzątanie
miłych pogaduchów:-), pewnie jak by ktoś i mnie chciał odwiedzić to bym mobilizacje szybko znalazła
mialbyc roz ale nasluchalam sie opowiesci o tym ze zamiast dziewczynki urodzil sie chlopiec wiec wole nie ryzykowac z rozem
lozeczko zamowimy teraz plus akcesoria dla malej ktorych nam brakuje i dla mnie do szpitala rzeczy wiec komode i inne pierdoky do wystroju kupimy w nastepnym miesiacu i wtedy jak bedzie gotowe wrzuce wma zdjecia