Wredniak, ja tez tak mam ostatnio. W ogole brzuch mnie boli caly czas jakbym miala okres. Dzwonilam wczoraj do kolezanki, ktora pracowala jako polozna w Polsce i mowial, ze to normalne

mozliwe sa tez skurcze brzucha trwajace 20 min.
Dzis przespalam w miare noc. Uczulenie znika. Troche mi sie na nogach robi i rece mnie swedza, ale z brzucha zeszlo. Dzis juz tylko rece wlasnie mascia posmarowalam. Oilatum kremem sie nakremowalam i czuje ulge. Moze mnie pusci....
Lece zaraz do szkoly.
Niedoczytalam Was, fajnie, ze Mili ma wode przed pojsciem do szpitala, Pinka nie przemeczaj sie tym pakowaniem, chociaz to lepsze niz rozpakowywanie, Scarletka, mam nadzieje, dziecko szybko wyzdrowieje, papcia, niezle chomikujesz jedzonko.
Pozostalym zycze piatek na zaliczeniach, malo stresu i odpoczynku w ciagu dnia
Kucur poszedl po 5 rano i do tej pory go nie ma... kolejne zmartwienie, a musze zaraz wychodzic...