reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej wpadłam tylko na moment przed wizytą u gina zameldować że ledwo żyje próbowałam was nadrobić od wczoraj ale produkcja ruszyła niemiłosiernie i teraz nie dam przynajmniej teraz
a ja przez całą noc spałam tylko2h pierwsza taka nocka za mna brzuch mi twardniał jak skała do tego małej chyba też sie nie podobała bo kopałą jak szalona w ten twardy brzuch i bolało jak cholera w dodatku juz 3dzień mnie czyści więc sie nie zdziwie jak mi ginka wyjedzie z tekstem że to juz za moment no nic uciekam znowu do kibelka nie wiem jak ja dolece do tego gina miłego przedpołudnia lasencje moje
 
Dzien dobry :-)
Zostalo mi 2 tygodnie do terminu porodu. Jeju. Juz tak niedlugo. Zastanawiam sie czy to bedzie wczesniej czy pozniej.
A w piatek urodzi sie kolejne marcowe dzieciatko :-)

Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze wizyty u lekarzy!

Wypad do kina sie udal :-) film bardzo fajny, tylko przez godzine musialam znosic chrupanie chipsow, popcornu itp. Po tym czasie wszystko wszystkim do jedzenia sie skonczylo, albo juz nie dali rady.
Tak sobie mysle, czy by w przyszlym tygodniu nie zrobic sobie wolnego od szkoly i spedzic ten czas sama ze soba i moim brzuchem :-) wysprzatac dom itp. Ten tydzien jeszcze pochodze. Nie ukrywam, ze caly czas bym spala...
jeszcze porozpieszczalabym sie kulinarnie :-) cos pikantnego, mam sloik grzybkow marynowanych. Przyszly weekend moze byc naszym ostatnim razem we dwojke, wiec moze poszlibysmy zjesc cos na miescie.
 
Papcia trzymaj nogi razem, może jeszcze jednak Lenka posiedzi w środku. W końcu masz jeszcze troszkę czasu :)

Za to Agacina to juz może w każdej chwili sie rozpakować :))))
 
dzien dobry :)

magdzior oo ty juz w piatek, trzymam kciuki :)
jak dla mnie to taki jedyny plus cesarki,ze wiesz kiedy dokladnie bedziesz miala malenstwo przy sobie :)


Ja chyba w weekend odstawie magnez,a po weekendzie zaczne powoli pic herbatke.

Jeszcze sie chyba nie obudzilam ;-)
 
fifronka, i nie ukrywam, ze juz w przyszlym tygodniu bardzo bym chciala :-) ale na razie zadnych objawow porodu nie mam. No moze wieczorne bole w pachwinach i czasami jakies lekkie skurcze.
 
ja to na pewno chcę poczekać do marca. w nowym mieszkanku to juz niech sie dzieje co chce :)))
ale mam jakies przeczucie, że jeszcze troszkę poczekam.
 
reklama
hehe...a tymi przeczuciami to patrząc po moich znajomych nigdy się im nie sprawdziły:-) oczywiście wszystkie były święcie przekonane że urodzą wcześniej a wypadał im poród na kilka dni po terminie:-) ... jeśli ja miałabym polegać na moim obecnym przeczuciu to urodziłabym chyba dopiero za 2-3 miesiące:-)


Miluś - hej kochana:* jak nocka? jak samopoczucie?
 
Do góry