katjusza77
szczęśliwa mama :-)
haha, a Malinka pisała:
U nas jeśli dziewuszka to Antosia, a jeśli chłopak to Kuba albo Filip![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
U nas jeśli dziewuszka to Antosia, a jeśli chłopak to Kuba albo Filip![]()

Niby przy urodzeniu 4500g, ale to chyba jednak za dużo. Mój Jaś waży 16 kg , a ma 4 lata:-) Wiem,że dziecko już później tak szybko nie przybiera na wadze. No nie wiem,może się nie znam...

Ja mam problem w druga strone tzn z rana siedze na kibelku tak z trzy razy,moze dlatego nie mam brzuszka ale po mału waga mi wraca do normy.



a dzisiaj, to jeszcze 13 w piątek
dla nas też to jest szczególna liczba, bo poznaliśmy się 13, pierwsza randka też, w telefonie 13, numer domu, no i synek z 13![]()