Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.


Powodzenia w znalezieniu mieszkanka!
Tak w ogóle to w fajny okres wchodzą te nasze dzieciaczki, dziś np. kulałam się z Marcelkiem po podłodze, on wspinał się na mnie i ślinił mnie całą czyt. zjadał a ile śmiechu mieliśmy oboje przy tym, fajnie już można się wygłupiać z tymi szkrabami naszymi
Przemyślałam wszystko i jednak zaszczepimy Marcelka na pneumokoki, chciałam go zaszczepić jak by szedł do przedszkola ale jakoś mnie strach ogarnął (m.in. przez TS) i zrobimy to już teraz. Zastanawiam się jeszcze nad meningokokami. Człowiek to taki głupi z tymi szczepieniami. Gdyby u nas było tak jak Ionka pisze jako szczepienie podstawowe to nie byłoby problemu a tak to człowiek się zastanawia czy lepiej szczepić czy nie.... ale postanowiliśmy że na pneumo zaszczepimy.
:-(
My niestety z małą zawsze chodzimy. nie bardzo mam ją z kim zostawiać.


Szczerze to nie wiem, przeczytałam to po łebkach jak byłyśmy na spacerze i zostawiłam w wózku. Jutro poczytam, ale chyba będę na nie.niesiaa i co zamierzasz w związku z tymi badaniami?