reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No kochane, ja przez półtora godzinki miałam skurcze co 16 minut a teraz mam co 6 i 9.. Zobaczymy co z tego wyniknie hehe ;D ale znów pewnie fałszywy alarm ;) i zaraz ustaną.

Pisz kochana jak u Ciebie :) myślę, że nawet jakbyś zaczęła rodzić, to możesz mieć dzidzię po północy dopiero, nie strasząc oczywiście :D:D Czekamy na jakieś wieści.

Rzeczywiście dzisiaj cisza :) U mnie Ok, nic się nie dzieje specjalnego, czekam na dalszy rozwój akcji.
 
reklama
Izulka mówiłaś nam wszystkim aby nogi zacisnąć by do jutra wytrwać...a sama masz zamiar dzis urodzić??? no nie ładnie ;-):-D:-D:-D

Ciekawe jak tam moniska?!?!?!:eek:
 
Eee, skurcze teraz co 12 minut :) tylko troszke bardziej bolą.. ale to nic :) i tak wiem że nie rodze ;D tylko gdyby ten kręgosłup przestał boleć to bym szczęśliwa była...
 
Iza no no może podniesiesz adrenalinkę na forum :laugh2:

fajnie tak znać termin urodzin dziecka przed porodem... mazia89 a może sobie wybierzesz datę :rofl2:

tak myślę o tym szpitalu za tydzień... kurcze co ja tam będę robić.... należe do osób co sobie lubią coś upichcić, gdzieś przejść, nawet sprzątanie mi się teraz podoba... mam tak zadbany dom :laugh2:
a tam to co.... nudy na pudy ehh najbardziej mnie przeraża to, że będe mieć na coś smaka i nie będe mogła tego sobie kupić i zjeść :laugh2::wściekła/y::laugh2:

zauważyłyście, że takie skurczybyki biorą was pod wieczór...?:confused: mi cały ranek nic, a teraz zaś mnie coś bierze... ehh już tylko 6h i mogę rodzić....
 
mnie wlasnie takie mocne skurcze zlapaly dzis z rana,
i to wlasnie takie z bolacym krzyzem, typowo mocne bole na @

ale jak juz pisalam nic z tego sie nie rozwinelo...

no ciekawe co z moniska????
 
Witajcie wieczorem, brzuchatki:-)

Widzę, że Moniśka czeka jednak na marzec;-)
Już niedługo i wszystkie będziemy mogły nazwać siebie marcówkami:tak:

Ja miałam kiepski dzień, ale chyba się już poprawi.
Kubol od 2 dni mnie wkurzał, bo bardzo mało się ruszał i dziś postanowiłam iść do szpitala, żeby sprawdzić. Miłe panie położne zrobiły mi ktg i okazało się, że tętno jest w porządku, ale przez pół godziny cały czas miarowe, czyli prawdopodobnie on po prostu cały czas śpi.
Jak wcześniej cały tydzień mi wywracał bebechy od rana do nocy, to teraz zrobił sobie 2 dniową drzemkę. Faceci:-p
 
No no no co 12 minut to już coś :D Mi lekarz kazał się zbierać do szpitala jeśli będę miała skurcze co 15 minut regularne, ale to dlatego, że do szpitala mam 50 km, drugi poród, tak więc mam nie czekać, aby nie urodzić w samochodzie :D
 
reklama
Milkshake no bardzo bym chciala sobie wybrac...ale obawiam ,sie ,ze w ogole terminu nie poznam i lekarz kaze mi poczekac az sie sie samo nie rozkreci....
 
Do góry