adelina
Fanka BB :)
a ja na razie tylko "dzien dobry"
) i biore sie do pisania dwóch prac..nie chce mi sie jak nic...://
Rybka dobrze ze bedziesz mogla wrocic do wlasnego łóżeczka, to zawsze jest ulga
i najwazniejsze ze wszystko jest ok
I chcialam jeszcze napisac Candy, ze przeipekne imie wybraliscie dla synka
Miłosz
bardzo bradzo i sie pododba
pzdr
Rybka dobrze ze bedziesz mogla wrocic do wlasnego łóżeczka, to zawsze jest ulga
I chcialam jeszcze napisac Candy, ze przeipekne imie wybraliscie dla synka
pzdr

pisz ile chcesz jeśli Ci u nas dobrze :-)
. Ale na wszelki wypadek lepiej mieć to zaświadczenie, bo szkoda nerwów na walkę z urzędnikami ;-)
chyba wyczaruję hehhe