reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

witam ;-)
bylam wczoraj u ginka polozna zalozyla karte ciazy termin na 8 marca
wyniki ok oprocz tego ze jestem nosicielka zoltaczki zakaznej:-( ale na szczescie zarazic sie mozna tylko przez krew nie wiem gdzie to zalapalam :baffled: nastepna wizytka po 10 wrzesnia jak bede miala usg a ktore skierowal mnie gin
mysle ze chce zobaczyc co powie inny lekarz na ten moj torbiel:-(
pozdrawiam
 
reklama
Czesc!
To wspaniale dziewczyny ze wszystko wporzadku z Waszymi malenstwami,zazdroszcze Wam ze mozecie podgladac dzidzie tak czesto.

A tak wogole to jeszcze leze nie mam ochoty wstawac,brzuch mnie boli,na dworze zimno,wieje wiatr i do tego pada deszcz.
Umowilam sie na dzis z kolezanka,ale nigdzie dzis nie wyrusze zostaje w domu-spotkanie odwolane:-(
 
Cześć dziewczynki!!!
Jak fajnie się czyta takie dobre wiadomości:tak::-)
Mnie dzisiaj brzuszek pobolewa, ale to chyba dlatego, że trochę za dużo sie ruszałam(sprzątnęłam trochę chałupę, bo brudem zarastamy).

Madziu, czekamy z utęsknieniem na zdjęcia z USG:tak:

Ja następną wizytę mam dopiero za 2 tyg, a już nie mogę sie doczekać...
 
Jak miło się czyta jak dzidziuli zdrowe i wszystko jest dobrze oby tak dalej :-):-):-)A ja dzisiaj jestem jak mała bomba zegarowa jeszcze moment i będzie eksplozja chyba po prostu położę się na trochę i odpocznę do później pa:-)
 
Modroklejka, Daria - gratuluję i cieszę się:-) Takie wiadomości zawsze podnoszą na duchu.

A ja wróciłam z pracy koło 14, potem zaraz musiałam się wziąć za obiad a lenia miałam okropnego i jakaś zmęczona byłam - no ale teraz to już leżakowanie i relaks:-) Ja idę do ginka za dwa tygodnie - chodzę co miesiąc - powiedział, że tak jest najlepiej jeśli nie dzieje się nic niepokojącego.
 
jeszcze 6 tydzien :-)



Leganza to co Ty w pracy robbisz ze takie ciezary nosisz, uwazaj kochana na siebie i lepiej tego nie rob.


ja nie mam doswidczen z poronieniem i bardzo sie boje tego, mam nadzieje ze bedzie ok.


dzisiaj folika nie wzielam mli mnie ale mniej ...nie wiem juz sama co mam zrobic po foliku jest masakra...
w pierwszej ciazy bralam kwas foliowy ktory przypisal mi gin na recepte czysty bez dodatkow sfinskich byl ...chyba przejde sie do niego... bedac u rdzicow.


udanego wypoczynku mamusiu







Nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy dwulicowi: jednym mówią to drugim co innego..........................................:-(
 
Witaj Niktosiaaa!
Fajnie ze jest nas coraz wiecej:-)

Widze ze wylapalas tutaj na forum jakies nie jasnosci,ktorych my nie zauwazylismy,ale tak na prawde nie wiem o co chodzi do konca.
Odrazu widac ze przeczytalas je cale.
Pozdrawiam
 
Hej

Witam nowe marcóweczki

U nas juz lepiej choroba odeszla naszczescie:tak:
10 wrzesnia ide do lekarza jestem strasznie ciekawa jak urosla itp.
Dobranoc wszystkim;-)
 
reklama
Do góry