reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
Budyń jaglany z dyni i brzoskwini | gotuj zdrowo! a tak w ogóle to pychota ten budyń, choć ja nie zmiksowałam aż na taką gładką masę, nigdy bym nie pomyślała, że połączenie dynia+brzoskwinia+figa (zamiast daktyli) jest tak pyszne, Emi nawet poprosiła o dokładkę;-)

zrobiłam! - pyszny, budyń zrobiłam tak jak w przepisie, ale zamiast malin i jeżyn dodałam borówki - od razu poczułam się zdrowiej:)
 
marta mi to ostatnio z Emi straaasznie smakowała pomidorowa z kaszą jaglaną:tak:
Silva byłaś inspiracją do w/w zupy:-p fajnie, że budyń jaglany posmakował, Szymek też wszamał?
 
Kurcze, takie wspaniałe rzeczy robicie, a Marysia w ogóle tego nie przełknie. Konsystencja kaszki u niej odpada, zbiera ją na wymioty:( Nie zje kaszki, kisielu, budyniu, owsianki, płatków z mlekiem... i nie chodzi tu o smak tylko właśnie o konsystencję. U nas codziennie na śniadanie i kolację kanapki/tosty/jajecznica:( strasznie to monotonne.
 
reklama
Trasiu niektórzy tak mają - Mati też nie zje, choć samą kaszę jaglaną gotowaną pół na pół woda/mleko zje!
Jogurty owszem naturalny czy te deserki z babydream - są tam też budynie ale jak ja zrobie taki normalny to aż mu na wymioty idzie:eek:
Ja od zeszłego tyg staram sie aby jaglana była co najmniej 3 razy w tyg na razie mi sie udaje no i gotuję zupy wg 5 przemian rozgrzewające :-)
 
Do góry