reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mnie tez mama zawsze przestrzegala ze nie powinno sie pozwolic na to aby woda dostała sie do ucha. poczekaj i jak rano bedziesz sie niepokoila przejdz sie do lekarza rodzinneog niech zajrzy do ucha. niepokojące objawy jakie mogo wystopić to swedzenie zauwazysz jak dziecko bedzie ciogało je cały czas. Ja niby przypilnowałam dziecko i nigdy nie nalało sie tam wody ale mala sie cały czas ciogała za jedno ucho okazalo sie że ma wysięk w uchu i 3 tyg na antybiotyku :-(
 
reklama
Młoda Zośce też wlatywała woda do uszka, teraz też czasem wpadnie jak się wierci. Wytrzyj mu tylko patyczkiem. Tylko nie wkładaj patyczka tam do srodka uszka, ponieważ wtedy ugniata się ten 'miodzik' i może się uszko zatkać, tak mi p. doktor mówiła. Obserwuj to uszko, tak jak pisały dziewczyny, ale podejrzewam, że będzie ok ;)
 
Dafii strasznie czas przy dzieciach zasuwa ;) Zleciało... Już taka duża kobietka z niej. Szkoda, że tak rośnie. Teraz tak wpadłam na pomysł jak mi o tym pół roczku napisałaś, ze zrobię jej małą imprezę z tej okazji... Zaprosi się dziadków... Niech ma ;). Achhh i zdrówka dla Ciebie ;)
Lecę spać bo jutro z Małą na szczepienie, dostaję drugą turę żółtaczki. Mam nadzieję, że będzie ta fajna pielęgniara i Bąbel nie będzie płakać.
Miłej i spokojnej nocki ;)
 
Hej
trafiliśmy z Antosiem do szpitala bo miał straszną biegunkę i 2 razy wymiotował a do tego nie chciał jeść i pić,ale byliśmy tam tylko 3 dni na szczęście,wykryli jakiegoś adeno wirusa ale już po wszystkim.
Zaraził sie najprawdopodobniej od mojego chrześniaka który pare dni wcześniej miał to samo niestety jego mama jak zwykle nie raczyła mnie o tym powiadomić i tym sposobem dzieiciaki miały ze sobą kontakt.A Antos dodatkowo był osłabiony bo 26 lipca miał szczepienia.
Ale odpukać juz jest ok a jutro wybieramy się do żłobka na 9 o matko jaka jestem ciekawa co to będzie?
Przepraszam zatem że nie odpiszę Wam ale padam a jutro raniutko pobudka i szykowanie więc uciekam.

Daffi zdrówka
młoda mam nadzieję że z tym uszkiem Rafałka wszystko ok
 
Witam dziś z rana bo Wiki śpi ;)
mamy mega problem bo nie chce do nikogo iść tylko mama i mama płacz i krzyk :/
jedynie z mojej siostry dzieciakami się bawi bardzo a najlepiej z Wojtusiem ma dopiero 4latka niby taki niegrzeczny a tu wyszło żadnego dziecka nie widziałam żeby tak się z niemowlakiem bawiło hehe a najlepsza moja siostra zapytała Wojciecha czy będzie spał z Wicią bo nie chciał iść do domu a on ,do mojej siostry mama ja tak ty do domu ja sobie myślę no spoko a gdzie ja więc się go pytam a on mi pokazuje brodzik w łazience mało to jeszcze się zapytała siostra czy kocha małą dzidzie a on doszedł do Wiktorii zaczął ją całować przytulać i mówi ja Ticie tak ;D
polewe to mieliśmy hehe
podróż była straszna w niedziele dziś wstałam wcześniej żeby wejść do was i pogarnąć heh ale nie chce mi się :p
u nas dziwna pogoda niby nie pada ale za ładnie to nie jest
ooooooo właśnie do wiktorii poszła suczka mojej mamy spać tak się lubią ,że nawet buziaki sobie dają a to taki mały wredny szczurowaty pinczer hhe ładnie ja ją idę wygonić z łóżka wiktorii a ona mnie chce użreć i do wiki nie da dojść pies mojej matki mi ukradł dziecko jak by to nie brzmiało ja tam nie dojdę do póki ona tam siedzi bo mnie użre tak ko****e mojego łobuza przeciesz to straszne dobrze ,że mój M tego nie widzi bo pewnie moja matka już by pieska w łazience znalazła hehe
 
Ostatnia edycja:
a u mnie pada... ehh a miałam dziś na miasto się wybrać bo kilka spraw jest do załatwienia.
weekend spędziliśmy u rodziny, jak zwykle...w poniedziałek wizytę mamy u gina, tak więc tydzień się będzie dłużył...

Młoda,
i jak z uszkiem ?
Daffi, co się rozkłada,? zdrówka przesyłam :)
Justyś, udanego dnia w żłobku :-)
 
Hej babki ;-)
|Weekend szybko zleciał..... za szybko;P dzis znow szara rzeczywistosc ;P ale cóż.
Do tego miki wczoraj jakos mi histeryzowal u tesciów,z tego co zauwazylam chyba jest zazdrosny o M! :szok: niewiem normalnie, ale u tesciow wczoraj byla porazka a potem w domu juz o wiele lepiej, a i dzis tez nie tak źle zobaczymy jak bedzie dalej, musze go przmóc by mi tu nie rządzil skubaniec ;/
A tak to oki, zdrowi jestemy, pogoda oki (choc nad ranem lało).

Zdrówka dla chorowitków.
Witam nową mamusie:-)
Młoda moim dzieciakom tez czasem nalewalo sie wody do uszka ale nic im nie bylo, zazwyczaj uwazam by tego uniknąc ale wiadomo jak róznie to bywa z dziecmi ;-)
 
Witam.
Daffi Zdrówka dla Ciebie.
Młoda jeśli Rafałek nie będzie się łapał za te uszko to niem masz powodów do obaw tak jak Daffi napisała ważne żeby nie przewiało mu tego uszka.

witam kolejne mamusie.

Edit
Liza Weekend udany prócz rządzenia się Mikiego? u mnie też ładna pogoda była.

aha dziewczyny przeczytajcie sobie nasz regulamin co? wcześniej był mało szczegółowy i z Umi uszczegółowiłyśmy go
https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...-f236/jestes-nowa-przeczytaj-regulamin-22120/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe mamy:-)
młoda nic sie nie powinno stac jesli nie wyciagniesz małego na przeciąg:-)


A w ogóle to powraca córa marno trawna po urlopie:-) z nowymi siłami powerem i zmęczona jak nie wiem, ale szczęśliwa:-D. Bo oto nadszedł dzien powrotu do pracy i zasłuzonego odpoczynku:-p tym razem od dziecka i partnera:-D. A tak na prawde, brakowało mi tego czasu spedzonego razem, ale równiez brakuje mi lenistwa takiego jak kiedyś, ach... ale to nie za predko sie powtórzy.

Nadrobiłam po łebkach, w trakcie dnia postara sie wnikliwiej, a teraz zykam cos robic i bede podczytywać
 
Do góry