reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
hej dziewczyny co u was słychać? Ja dalej czekam na dzidzie chociaz na suwaczku pisze,ze jestem szczesliwa mama:tak: w ogole to nie mam ochoty rodzic,chcialabym zatrzymac ten czas w ktorym jestem sama z małym jak najdłużej:zawstydzona/y: od wczoraj jestem tak rozstrojona,mam ciągłą gonitwę myśli i wszystkiego się boje..czuje się jak małe zagubione dziecko:baffled: wstyd:no:
 
Nie ma się czego bać :-) a teraz możesz zacząć rodzić w każdej chwili, więc pozostaje życzyć powodzenia :-) bądź nastawiona pozytywnie :-) Mistique, nie łam się :-)
 
Mistique to już lada dzień będziesz tulić swoje maleństwo... ja przy córce też wcale nie chciałam rodzić mogłabym chodzić w ciąży jak słonica ale cóż Nikola czekać nie chciała i wyszła o terminie... natomiast przy tej ciąży mam tak nasilone wszystkie objawy i dolegliwości że już czasem mam dość ;/ a to dopiero 17 tydzień <hehe>
Matajkaa gratuluję jak mi się też marzy parka <prosi> tyle że ja teraz to bym synka musiała mieć ;D
BlackWizard no to udanego wypoczynku ;D i oby Juli już nie dokuczały ząbki
Ewunia22 ty może masz 18 i trochę więcej a mnie to za rok 3 z przodu się pojawi <szok>
 
Lisi, to i tak nie jest źle z Tobą kochana :-) ja też w drugiej ciąży, miałam już wczesniej objawy jakiekowiek, które przypominały mi o byciu w ciąży ;-) bo z Julką to zero null, a tu już od 30 tyg miałam zabawę... ale mimo to o 9 dni przenosiłam :-D
 
Witajcie!!!!!
Jestem Sandra i mam prawie 10 miesięcznego synka i jestem w ( od jutra) 9 tygodniu ciązy. Mam 21 lat ( skoncze w listopadzie ) i jestem przeeeeeee szczesliwa razem z mezusiem mieszkamy u jego rodziców mamu 3 pokoje ( tylko nasze) w ich domu..
Mam nadzieje ze bede mogła czasem z Wami popisac :)
 
Witaj Czarnuszko w naszym gronie :-D miło Cię poznać, zapraszamy do udzielania się :-)

MAtajka, no to super jak mała dokazuje :-) u mnie było podobnie, chociaż z Anią chudłam przez ciążę :-) a brzuszysko miałam wielkie jak stodoła :rofl2:
 
reklama
Witajcie, nie zagladałam tu chyba od rou, fajnie jest poczytać o innych mamach, które sa w podobnej sytuacji, mam nadzieję, że znajdę trochę czasu na pisanie i czytanie.
Matajkaa jak ja byłam w ciąży z Ritą, to brzuch miałam przeogromny, czego dowody w postaci rozstępów pozostały do dziś, i nie prowadzałam Filipa pozwoliłam mu raczkować i pełzać, czego efektem było raczkowanie na 7 miesięcy a chodzenie na 9. Pozdrawiam;-)
 
Do góry