reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastoletnie Mamy

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Hej Zapraszam wszystkie obecne i przyszłe nastoletnie Mamy .Pewnie ten temat już się pojawił ale chciałam go odświeżyć i nawiązać kontakt .Na początek przedstawie się .Jestem Ewa 23 letnia Mama 5 letniego już Nikodema i 1 aniołka...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny może Was to zainteresuje
Moja koleżanka poszukuje rodziców, do 21lat do fajnego projektu o nastoletnim rodzicielstwie.
Jeśli ktoś chce przeżyć ciekawą przygodę
po więcej informacji zapraszam do niej,
e-mail: casting@inbornmedia.com
lub telefon: 885 40 80 80
reklama
Podejrzewają wadę AVSD, 12 sierpnia mamy wizytę Łodzi, badanie i konsultacje, będziemy ustalać z lekarzem i specjalistą jak wszystko będzie wyglądać. Dziękuję za wsparcie [emoji173]
Jeju... [emoji21] Co jest z tym serduszkiem? [emoji21]

Ściskam cię kochana mocno[emoji8]musisz starać sie myśleć pozytywnie, będzie dobrze[emoji8][emoji8]
 
Powiem Ci czuje się okej,ale szybciej czas leci i zaczynam się stresować:/ u nas dziś 28 tydzień [emoji4] mała szaleje,więc jestem w miarę spokojna, kompletujemy wyprawkę i rozmawiamy o wszystkim, zaczynamy przygotowywać się do wizyty w Łodzi by o wszystko zapytać i o niczym nie zapomnieć:) A co U was dziewczyny? [emoji8]
Kochana jak u ciebie? Jak się czujesz? [emoji8][emoji8]
 
Hej jasne, jesteś w ciazy? Czy jeszcze się staracie? Jeśli to drugie to nie wiem czy coś pomożemy, jasne każda może opowiedzieć swoją historię,ale bardziej chodzi mi o to,że są tutaj grupy dla dziewczyn,które się starają [emoji4] jeśli u nas będziesz czuła się dobrze to witamy [emoji4]
Hej dziewczyny mam 19 lat ale jeszcze. Nie mam malenstwa staramy się rok już mogę dołączyć?
 
Powiem Ci czuje się okej,ale szybciej czas leci i zaczynam się stresować:/ u nas dziś 28 tydzień [emoji4] mała szaleje,więc jestem w miarę spokojna, kompletujemy wyprawkę i rozmawiamy o wszystkim, zaczynamy przygotowywać się do wizyty w Łodzi by o wszystko zapytać i o niczym nie zapomnieć:) A co U was dziewczyny? [emoji8]
Widzę że pozytywnie nastawiona jesteś, super podejscie[emoji3526]oby wizyta w Łodzi była równie pozytywna [emoji8][emoji110][emoji110]

U nas zleciało 6tygodni nawet nie wiem kiedy [emoji41]
 
reklama
Jedynie to nam zostaje, małą kochamy już tak mocno i nie może jej zabraknąć w naszym życiu, musimy być dla niej silni :)
O proszę już 6 tygodni? [emoji50][emoji8] A jak się czujecie? [emoji4]
Widzę że pozytywnie nastawiona jesteś, super podejscie[emoji3526]oby wizyta w Łodzi była równie pozytywna [emoji8][emoji110][emoji110]

U nas zleciało 6tygodni nawet nie wiem kiedy [emoji41]
 
Do góry