reklama

NASZA nadWAGA i inne centymetry na plusie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez KINDZIA100, 3 Maj 2007.

1. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Pozwalam sobie dziewczynki otorzyc nowy watek dotyczacy zwiekszania naszych objetosci.

2. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

Ale tu pustki:baffled::confused:

No to ja zaczne, ale troche w odwrotnym kierunku...
    Jestem w prawie 12tyg, a nie przytyłam ani grama:laugh2: (bo dalej wymiotuje)
    Narazie mnie to wnerwia, ale jak zaczne tyć to pewnie bede psioczyć, że tyje:-D

3. reklama
  4. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

U mnie waga też się nie zmieniła, nawet kilogram schudłam...chociaż ważyłam się na innej wadze. Może teraz to troszkę za wcześnie ale pewnie za kilka tygodni bedziemy miały o czym pisać.To będą kilogramy;-)

5. belka

belka Klub grudniówek'07

Dziewczyny nie tylko Wy nie przytylyscie. Ja tez nie ale pewnie po powrocie z polski nie bede mogla stanac na wadze ;-)
    Narazie jem tyle na ile mam ochoty i juz. Czasem zdarza mi sie jesc za dwoje ;-)

6. żonkilek

żonkilek Klub grudniówek'07

W takim razie bede pierwsza ktora przytyla hehe:-p:sorry2:
    od zajscia w ciaze przytylam chyba 2 kg czy cos takiego, wolalabym nic, bo przed ciaza przytylam 10 kg:baffled::eek::zawstydzona/y:
    moja mama twierdzi, ze mam zadatki na tycie i puchniecie tylko nie to!!!!!!!!!!!:no::-D;-)mam nadzieje, ze sie myli i tak strasznie nie bedzie jak to zobrazowala:-p:zawstydzona/y::sorry2:

7. soida

soida Klub grudniówek'07

zonkilek, ja mialam tak samo, cale studia wazylam 48-50kg, az tu pare miesiecy przed ciaza przytylo mi sie do 59kg. pewnie sie organizm przygotowywal ;-);-)no a teraz na razie chudne, juz jest 56kg :-):-):-)

8. żonkilek

żonkilek Klub grudniówek'07

ja tez moglabym schudnac troche;]

9. soida

soida Klub grudniówek'07

na chudniecie to jeszcze przyjdzie czas!! wazne zeby sie ruszac, to potem chyba nie powinno byc problemow z powrotem do starego wygladu :happy2: przynajmniej mam taka nadzieje.
    ja juz bym chciala miec wiekszy brzuszek bo mam pare spraw w sekretariacie do zalatwienia :-):-):-):-):-)

10. reklama
  11. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

A ja przed ciążą 48-50kg (tak od paru lat waga w miejscu) no i teraz w 4 miesiącu 49kg hahaha:-D Brzuch już duży, a waga nie drgnie;-)

12. viki31

viki31 mama Damiana i Pabla:)

hehe no i ja mam dwa kilo na minusie:tak: az sie zdziwilam bo jak bylam w ciazy z damiankiem, to od 3 miesiaca tylam po kilogramie na miesiac a w 6 miesiacu nawet doszło mi 3 kg:szok:

no ale zobaczymy jak bedzie za miesiac, bo generalnie waze sie tylko na wizytach u gina, na tej samej wadze:)

Poleć forum