reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

To ja napisze jeszcze inaczej:-)

Waga przed ciążą: 82 kg

21.05.10r. - 4 tydz. 78 kg

17.06.10r. - 9 tydz. 82 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze mnie waga nigdy nie interesowała. Ale się w końcu rozejrzałam za wagą i w 11 tygodniu - 70kg. He,he,he... z Anulą w dniu porodu ważyłam 68 kg.
Cóż, jakoś się będziemy kulać ;)
 
6 tydzień - na razie + 0
poza spęczniałym brzuchem to ok ;-)

A suwaczek pokazuje datę od ostatniej miesiączki - czyli 2 tygodnie do przodu
 
Moja waga jak na razie stoi w miejscu czyli mam na koncie 55 kg :-) Tyle ,że 5 kilo zostało mi jeszcze po poprzedniej ciąży czyli pewnie wyjdzie na to samo ;-)przy Mateuszku przytyłam 24 kilogramy zobaczymy jak będzie tym razem:-)
 
A ja bede podawać swoją wage po każdej wizycie u gina ;-) bo moja waga to różnie wskazuje i nie bardzo mam do niej zaufanie!
6 tydz.- 53,5 kg
9 tydz.- 53,3 kg
12 tydz.- 52,8 kg
15 tydz.- 53,9 kg
18 tydz.- 55,0 kg
20 tydz.- 56,5 kg
23 tydz.- 57,3 kg
26 tydz.- 59,1 kg
 
Ostatnia edycja:
już suwaczek przestawiony :-)

wyszło mi w BMI , że mam niedowagę czyli powinnam przytyć do 18 kg podczas ciąży !!
 
reklama
Do góry