reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

No, a ja zaczełam ciąże z wagą 62,5kg... teraz mam 60kg...ale pewnie będziemy jak zwykle do góry ładnie lecieć haha

Dodam, że w pierwszej ciąży miałam 20kg na plusiku i druga to prawie 25kg na plusiku i waga początkowa była 4 kilo mniejsza niż teraz:-p oj strach się bać co to bedzie:laugh2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No mi po te wizycie u lekarza w 11tygodniu to wyszło 0,5kg na plusie:) czyli mam już 63kg:) Ale wszystko jak narazie w brzusio idzie bo tu spodnie jak były w nogach są, ale zaś brzusio to oj juz musze sobie ciażowe kupić bo z guzikami tylko ciężko haha
 
U mnie waga
9 tydzień - 72,5kg
13 tydzień - 70,8 kg
17tc4d - 71kg
18tc 5d - 71,3kg
22tc5d - 74,3kg
27tc6d - 78,2kg
31tc6d-80,7kg
 
Ostatnia edycja:
Blondi84 przybijam z tobą piątkę ;-)
I trymestr + 6 kg
(gdyby tak było w każdym trymestrze to średnia nie taka zła wychodzi :-D)
 
reklama
Do góry