reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Dołączył(a)
31 Styczeń 2008
Postów
6 224
Miasto
Bradford, UK
Kochane....na wątku ogólnym często są rozmowy na temat tego ile już przytyłyśmy.....Tak sobie pomyślałam, że można by tutaj porównywać ile mamy już na plusie od wagi wyjściowej.....:tak:
A obwód brzuszka sobie mierzycie? - Fajnie jest obserwować jak nas "przybywa" :biggrin2:
A potem po ciąży mam nadzieje, że będziemy się tutaj chwalić jak szybko ta waga spada;-):-D
 
reklama
sylwia.m świetny temat.:tak::tak::tak:

Ja wymiarów ani wagi nie będę podawać.... Wybaczcie, ale mnie jest dużoo. :-D Będę bardziej ogólnikowo pisała, wybaczycie prawda?:confused::confused:
 
To ja się dopisuję.
11t4d
Waga 68 kg(-2 kg od początku ciąży)
Biodra 86
Pas 93 (na wysokości pępka + 10 cm od początku)
Biust 104.
 
Iwon jasne, że wybaczymy:tak: Możesz przecież pisac np ile na plusie od ostatniego mierzenia:-) Albo nie musisz pisac wcale jeśli nie chcesz:-)
 
Czesc dziewczyny
12tc
biust - 87
biodra - 96
pas - 83
A waga byla 55kg a teraz to nie wiem Tesciowie sie nie waza:crazy:
Ale widzac po spodniach jakies 3 kg wiecej
 
U mnie 12 tc wymiary sprzed ciąży/ w czasie ciąży

Biust 89 / 93
Pas 68 / 74
Biodra 89/ 95

Waga 54 / 57,5
 
reklama
Ja sie tak dokladnie nie wymiaruje, bo jakos nie chce popasc w dola ;-) ale juz widze, ze wzgledem wagi was wyprzedzam (niestety:zawstydzona/y:)
Nie mam wagi w domu (i cale szczescie) ale po dwuch miesiacach nie mieszcze sie juz w zadne spodnie. Moge chodzic tylko w spodnicach i to tych kupionych za gorszych czasow (wiecie o co chodzi)
Troche mnie to zalalmuje, bo staram sie jesc rozsadnie, ale u mnie to dziedziczne.
Najwieksze chudziny (wsrod moich ciotek i kuzynek) tyly w ciazy po 30 kg i mnie to chyba nie ominie :no:
Zawsze sie tego balam bo do najszczuplejszych nigdy nie nalezalam i wiecznie musialam obserwowac swoja wage, ale coz zrobic.
Za rok wielkie odchudzanko:eek:

A cyce mam jak donice. Maz sie cieszy a ja wygladam jak Dolly Parton :rofl2:
 
Do góry