reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kochane....na wątku ogólnym często toczą się rozmowy nt temat tego ile już przytyłyśmy.....Tak sobie pomyślałam, że można by tutaj porównywać ile mamy już na plusie od wagi wyjściowej.....:tak:
A obwód brzuszka sobie mierzycie? - Fajnie jest obserwować jak nas "przybywa" :-)
A potem po ciąży mam nadzieje, że będziemy się tutaj chwalić jak szybko ta waga spada - oby tak było ;-):-D

reklama

nik_i

Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Więc tak przybyło mi 7 kg... głównie to brzuszek :tak:

mpel

Początkująca(y)
Miasto
Krosno
Rozwiązania
0
Mnie przybyło 11 kg - między 21 a 25 tygodniem aż 5 kg, ale teraz jestem na diecie cukrzycowej i w ostatnim miesiącu przytyłam 2 kg. Ciężkie życie bez lodów i czekoladek, ale dla szkraba mozna zrobić wszystko:-D. Pozdrawiam

aga111

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Ja mam ok +8 kg . Głównie brzuch i piersi. M mówi, że może też trochę uda, ale pewien nie jest. Ja tego nie widzę.

lunia83

Mama Ninki
Rozwiązania
0
U mnie +10 - brzuszek, uda i biodra:zawstydzona/y:Ale przed ciążą byłam raczej drobna i teraz widać te 10 kg.

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
U mnie +7.......co z tego jak w calosci wychodzi 79 kg (wzrost 167 cm):sorry2:......wypada podziekowac mojej tarczycy, ze nie udalo mi sie schudnac po ciazy z Kuba....
A teraz uwaga - obwod brzucha na wysokosci pępka - 110 cm :confused:

Widze, ze poki co wszystkie w sumie podobnie przytylysmy.....ale nie ludzcie sie ze to tylko brzusio tyle wazy ;-)
Podobno plod, lozysko i plyn owodniowy to tylko 1/3 koncowej wagi w ciazy.....Do tego jeszcze zatrzymana woda w organizmie, zwiekszona objetosc krwi, tluszczyk niestety jakis tez oraz macica i piersi :tak:
Ale dobrze jest...po fotkach widac ze Wy zgrabne, szczuple dziewuszki jestescie :-)

maliinka_ev

Fanka BB :)
Miasto
Lubuskie/Dolnośląskie
Rozwiązania
0
Heheh no to teraz ja :szok:

Waga przed ciaza - 43kg
Waga na dzis - 60kg:zawstydzona/y: czyli 17 na +

Wymiary:

piersi : 91cm przed c. ok 80cm
pas w pepku : 90cm przed c. 61cm
bioderka : 98cm przed c. 92cm

Jesli chodzi o te kilogramy to przytylam wszedzie nawet palce u rak mam grubsze:szok:

Martynka1987

Mama Rafałka i Roksanki!!
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
U mnie też 17kg na +, masakra... No nic po ciązy sie bede martwic jak to zgubic... :baffled:
Piersi - 100cm
Biodra - 108cm
Brzuch na wys. pępka 110cm

reklama

CzarnaAnutka

Wdrożona(y)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
mnie też wszędzie przybyło... biodra, tyłek, biust.... no i ten cholerny cellulit.... ale takie uroki ciąży ;)

chociaż muszę powiedzieć jedno... w ciągu roku przed ciążą schudłam 10 kg z 65 na 55. potem przybrałam zima 2 kg czyli staneło na 57 i taką wage utrzymywałam. teraz w ciąży 6 kg przybrałam czyli ważę prawie tyle ile przed schudnięciem i wiecie co??? jest niesłychana różnica. zdecydowanie mniej te kilogramy widac. Wiekszość jednak faktycznie poszla w brzuszek i biust.

Ale jeszcze przed nami sporo kilogramów do przybrania...nie wiem jak Wy ale troche się tego boję... czy da się to potem jakoś w miarę sprawnie zrzucić???

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry