reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez aneta23, 21 Sierpień 2008.

1. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane....na wątku ogólnym często toczą się rozmowy nt temat tego ile już przytyłyśmy.....Tak sobie pomyślałam, że można by tutaj porównywać ile mamy już na plusie od wagi wyjściowej.....:tak:
    A obwód brzuszka sobie mierzycie? - Fajnie jest obserwować jak nas "przybywa" :-)
    A potem po ciąży mam nadzieje, że będziemy się tutaj chwalić jak szybko ta waga spada - oby tak było ;-):-D

2. nik_i

nik_i Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Więc tak przybyło mi 7 kg... głównie to brzuszek :tak:

3. reklama
  4. mpel

mpel Początkująca(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie przybyło 11 kg - między 21 a 25 tygodniem aż 5 kg, ale teraz jestem na diecie cukrzycowej i w ostatnim miesiącu przytyłam 2 kg. Ciężkie życie bez lodów i czekoladek, ale dla szkraba mozna zrobić wszystko:-D. Pozdrawiam

5. aga111

aga111 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam ok +8 kg . Głównie brzuch i piersi. M mówi, że może też trochę uda, ale pewien nie jest. Ja tego nie widzę.

6. lunia83

lunia83 Mama Ninki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie +10 - brzuszek, uda i biodra:zawstydzona/y:Ale przed ciążą byłam raczej drobna i teraz widać te 10 kg.

7. CzarnaAnutka

CzarnaAnutka Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie waga wyjściowa 57kg (164 cm), a teraz 63kg czyli 6+. Obwód brzuszka 97 cm :D

8. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie +7.......co z tego jak w calosci wychodzi 79 kg (wzrost 167 cm):sorry2:......wypada podziekowac mojej tarczycy, ze nie udalo mi sie schudnac po ciazy z Kuba....
    A teraz uwaga - obwod brzucha na wysokosci pępka - 110 cm :confused:

Widze, ze poki co wszystkie w sumie podobnie przytylysmy.....ale nie ludzcie sie ze to tylko brzusio tyle wazy ;-)
    Podobno plod, lozysko i plyn owodniowy to tylko 1/3 koncowej wagi w ciazy.....Do tego jeszcze zatrzymana woda w organizmie, zwiekszona objetosc krwi, tluszczyk niestety jakis tez oraz macica i piersi :tak:
    Ale dobrze jest...po fotkach widac ze Wy zgrabne, szczuple dziewuszki jestescie :-)

9. maliinka_ev

maliinka_ev Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Heheh no to teraz ja :szok:

Waga przed ciaza - 43kg
    Waga na dzis - 60kg:zawstydzona/y: czyli 17 na +

Wymiary:

piersi : 91cm przed c. ok 80cm
    pas w pepku : 90cm przed c. 61cm
    bioderka : 98cm przed c. 92cm

Jesli chodzi o te kilogramy to przytylam wszedzie nawet palce u rak mam grubsze:szok:

10. reklama
  11. Martynka1987

Martynka1987 Mama Rafałka i Roksanki!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie też 17kg na +, masakra... No nic po ciązy sie bede martwic jak to zgubic... :baffled:
    Piersi - 100cm
    Biodra - 108cm
    Brzuch na wys. pępka 110cm

12. CzarnaAnutka

CzarnaAnutka Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mnie też wszędzie przybyło... biodra, tyłek, biust.... no i ten cholerny cellulit.... ale takie uroki ciąży ;)

chociaż muszę powiedzieć jedno... w ciągu roku przed ciążą schudłam 10 kg z 65 na 55. potem przybrałam zima 2 kg czyli staneło na 57 i taką wage utrzymywałam. teraz w ciąży 6 kg przybrałam czyli ważę prawie tyle ile przed schudnięciem i wiecie co??? jest niesłychana różnica. zdecydowanie mniej te kilogramy widac. Wiekszość jednak faktycznie poszla w brzuszek i biust.

Ale jeszcze przed nami sporo kilogramów do przybrania...nie wiem jak Wy ale troche się tego boję... czy da się to potem jakoś w miarę sprawnie zrzucić???

Poleć forum