reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
6 748
Miasto
Warszawa
Kochane....na wątku ogólnym często toczą się rozmowy nt temat tego ile już przytyłyśmy.....Tak sobie pomyślałam, że można by tutaj porównywać ile mamy już na plusie od wagi wyjściowej.....:tak:
A obwód brzuszka sobie mierzycie? - Fajnie jest obserwować jak nas "przybywa" :-)
A potem po ciąży mam nadzieje, że będziemy się tutaj chwalić jak szybko ta waga spada - oby tak było ;-):-D
 
reklama
Mnie przybyło 11 kg - między 21 a 25 tygodniem aż 5 kg, ale teraz jestem na diecie cukrzycowej i w ostatnim miesiącu przytyłam 2 kg. Ciężkie życie bez lodów i czekoladek, ale dla szkraba mozna zrobić wszystko:-D. Pozdrawiam
 
Ja mam ok +8 kg . Głównie brzuch i piersi. M mówi, że może też trochę uda, ale pewien nie jest. Ja tego nie widzę.
 
U mnie +7.......co z tego jak w calosci wychodzi 79 kg (wzrost 167 cm):sorry2:......wypada podziekowac mojej tarczycy, ze nie udalo mi sie schudnac po ciazy z Kuba....
A teraz uwaga - obwod brzucha na wysokosci pępka - 110 cm :confused:

Widze, ze poki co wszystkie w sumie podobnie przytylysmy.....ale nie ludzcie sie ze to tylko brzusio tyle wazy ;-)
Podobno plod, lozysko i plyn owodniowy to tylko 1/3 koncowej wagi w ciazy.....Do tego jeszcze zatrzymana woda w organizmie, zwiekszona objetosc krwi, tluszczyk niestety jakis tez oraz macica i piersi :tak:
Ale dobrze jest...po fotkach widac ze Wy zgrabne, szczuple dziewuszki jestescie :-)
 
Heheh no to teraz ja :szok:


Waga przed ciaza - 43kg
Waga na dzis - 60kg:zawstydzona/y: czyli 17 na +

Wymiary:

piersi : 91cm przed c. ok 80cm
pas w pepku : 90cm przed c. 61cm
bioderka : 98cm przed c. 92cm

Jesli chodzi o te kilogramy to przytylam wszedzie nawet palce u rak mam grubsze:szok:
 
U mnie też 17kg na +, masakra... No nic po ciązy sie bede martwic jak to zgubic... :baffled:
Piersi - 100cm
Biodra - 108cm
Brzuch na wys. pępka 110cm
 
reklama
mnie też wszędzie przybyło... biodra, tyłek, biust.... no i ten cholerny cellulit.... ale takie uroki ciąży ;)

chociaż muszę powiedzieć jedno... w ciągu roku przed ciążą schudłam 10 kg z 65 na 55. potem przybrałam zima 2 kg czyli staneło na 57 i taką wage utrzymywałam. teraz w ciąży 6 kg przybrałam czyli ważę prawie tyle ile przed schudnięciem i wiecie co??? jest niesłychana różnica. zdecydowanie mniej te kilogramy widac. Wiekszość jednak faktycznie poszla w brzuszek i biust.

Ale jeszcze przed nami sporo kilogramów do przybrania...nie wiem jak Wy ale troche się tego boję... czy da się to potem jakoś w miarę sprawnie zrzucić???
 
Do góry