reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

moje piersi też zaczynają wisieć tak jak brzuszek. w dodatku mam na nich rozstepy, ale mowie sama do siebie, ze sa super, bo karmia moje dziecko, czyli zdaly najwazniejszy egzamin i takie myslenie pomaga :tak:
 
reklama
6 tygodni po porodzie moj brzuchol jest bleeee: F.jpg Czas na jakies cwiczenia, tylko checi brak :(
 
Moja lekarka dała zielone światło na aerobik po cc, ale powiedziała że mam przestawać ćwiczyć jak bedę się czula nadmiernie zmęczona, albo będzie mnie coś bolało. Mam zamiar zacząć zumbę od kwietnia:-)
 
A ja odpuściłam brzuszek bo mi się jeszcze mięśnie brzucha nie zeszły i nie chcę potem mieć szpary na środku. Niby medycznych przeciwskazań nie ma ale tą szparkę czuję i podobno jak się zacznie ćwiczyć to mięśnie się już nie zejdą
 
reklama
U mnie się na 60 zatrzymało. Czekam z utęsknieniem na tą 5 z przodu ale chyba musiałabym ograniczyć słodkie a nie wiem czy mi się chce;-)
 
Do góry