reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
No właśnie każda kobieta reaguje na tabletki inaczej,mnie nic nigdy nie było ale np moja ciocia zażyła dosłownie jedną tabletkę anty i potem wymiotowała cały dzień.
Moja szwagierka też zaszła w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek w pierwszym tygodniu.
 
karlam oj,oj,ja tez tak mam,wogole mam wrazenie ze ciagle jem:-) staram sie ograniczac slodycze ale do czekoladki tez ciagnie;-) ,a co tam jak dzidzius glodny to niech je:laugh2:
 
U mnie też tak jest, w nocy budzę się głodna, ale staram się nie jeść, czasem skubnę kawałek chleba Vasa. Ale poza tym jem wiadomo więcej i już ponad 9 kg do przodu. jutro stanę na wagę przed śniadaniem, to się okaże ile dokładnie.

U mnie wzrost 172 cm i waga na dzisiejszy - uf ale wstyd - 90 kg!!!!!!!
 
Lorien dzieki CI !!!! NIe jestem sama z taka waga. :-) A juz myslalam, ze tu same wychudzone modelki w ciazy mamy ;-) Wszystkie rzucaja jakas waga 60kg po przytyciu 10 :szok: . Juz mi jakos lepiej
 
No to ja też wyrzucę to z siebie: :baffled: przy wzroście 160 ważę 71,5 kilo :zawstydzona/y::no:
(mam b. dokładną wagę...).....

Jak już pisałam od wagi sprzed ciąży (70 kg) schudłam 3 kg w ciąży ...potem mi wróciło i teraz jest waga jaka jest...

No cóż tak ja i Wy dziewczyny już myśle o odchudzaniu po ciąży....

Mama pociesza , że ona ze mną to 25 kilo przytyła i po porodzie schudła tylko połowę. Z bratem przytyła też tyle i znowu schudła tylko połowę i z drugim bratem ta sama historia. Efektem jest nadwaga do dziś i jeszcze cukrzyca zaawansowana do tego.... mam nadzieję, że ze mną tak nie będzie....
 
Ja też jestem do przodu prawie 9 kg i ważę teraz 69 kg ... jeszcze trochę i wejdę w 70 kg - jeszcze nigdy tyle nie ważyłam ... mój rekord sprzed ciąży to 68 kg ... więc teraz już tylko w górę ;)
Potrafię schudnąć w pół roku 10 kg - co już się stało kilkakrotnie, choć nie stosuję żadnych diet, a z ćwiczeń toleruję jedynie pływanie i stacjonarny rowerek ;) Dlatego też nie myślę o odchudzaniu, bo jest mi to obce.
Zresztą słyszałam, że karmiąc piersią można szybciej zrzucić niż nie karmiąc, niewiem ile w tym jest prawdy, choć wydaję się logiczne, skoro kobieta w trakcie ciąży gromadzi tkankę tłuszczową jako rezerwę na okres karmienia piersią :) A moja rezerwa to się gromadzi w pupie ... przeraża mnie jej wielkość. Czasem się śmieję, że to dlatego tak rośnie, żeby mnie brzuch do przodu nie przeważył ;)
 
reklama
MariaOla u mnie tak samo z ta pupa ;-) ale mnie rozbawilas z tym przeciazeniem :-D no tak rownowaga w naturze musi byc :tak:

a dzisiaj to kurcze lezki mi polecialy bo na moje nieszczescie na przeciwko drzwi do pokoju mam big szafe z lustrem i ciagle siebie widze i ciagle jestem szersza i dzisiaj to sie poczulam tak nieatrakcyjna i wielka (nie chodzi o brzuszek) i ze wlosy jakies takie ble, ze sie poplakalam troszeczke :-( oczywiscie maz zareagowal prawidlowo :tak: ale tak czy siak jakos nie czuje sie do konca dobrze z tymi kilogramami....
 
Do góry