reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
faktycznie malusienki,ja czy z kolacja czy bez mam brzuszek ale przy kolejnym dziecku szybciej widac,mam
nadzieje tez szybciutko urrodzic
 
Jestem tu po raz pierwszy i strasznie mi się tu podoba, a co do brzucha, to cóż.... U mnie to tak ładnie nie wygląda... Wy wszystkie to chyba zawsze płaskie brzuszki miałyście, co? A ja własnie nigdy, przed ciążą ważyłam około 54 kg, a teraz 57 i już mi się zaokrągla. Jednak wydaje mi się, ze to przez przytycie, a nie sam brzuszek ciążowy ;)Do tego jeszcze mam na brzuszku bliznę z oparzenia i nie wygląda on tak ładnie :(Ale Mojemu Kochanemu Boo(Mąż) się podoba i to chyba najważniejsze...Ale brzuszki macie pierwsza klasa ;D
 
witaj u nas:)))

strasznie sie ciesze ze jest nas tutaj coraz wiecej:)

a co do brzuszka, to wg. mnie najwazniejsze ze mezowi sie podoba i ty sie dobrze z nim czujesz:)))w koncu nie chodzi o to jaki jest brzuszek tylko o to kto tam zamieszkuje:))hi,hi

buziaki dla iebie i maleństwa:))
 
Dziewczyny! Muszę się z Wami podzielić najnowszą informacją, byłam u okulisty i pomimo jaskry (początkowe stadium do obserwacji) będę mogła urodzić moją córeczkę albo synka siłami natury. Jej, jak ja się cieszę :), aż kamień spadł mi z serca, bo szczerze mówiąc bałam się CC :)
 
To wspaniała wiadomość, Anik - bardzo się cieszę!
Mama Boo - napisz, kiedy masz termin, żebym mogła dopisać cię do listy.
 
:) Dzięki Pytia. Co myślicie o tym, żeby tu wklejać zdjęcia z USG naszych maleństw?? Ja idę na USG w piątek i powinnam już mieć pierwszą fotkę - doczekać się już nie mogę. A może któraś z Was już ma i nie chce się pochwalić? ;)
 
Pomysł ze zdjęciami bardzo fajny - tu albo w wątku po wizycie u gina. Anik - ja też mam w piątek usg :)
 
reklama
Termin mam na 3 marca (wg @,bo nie miałam jeszcze robionego USG). A co do zdjęć z USg to bardzo bym chciała, ale niewiadomo czy dostanę:(
 
Do góry