reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

reklama
Mama Boo,
ja tez nigdy nie mialam plaskiego brzuszka chociaz jestem szczupla. Moj brzunio juz teraz wyglada calkiem calkiem:)Tylko nie wiem czy to robota dzidzi. Od dawna cierpie na zaparcia, wzdecia i tak na zmiane. Lewatywkae aplikuje co kilka dni ;) wczesniej bralam tabletki z blonnikiem ale teraz je odstawialam. Po pierwszej wizycie dostalam 2 rodzaje witamin dla ciezarowek. jedne maja zapobiegac zaparciom-sprobuje od przyszlego tygodnia. Pozatym to 7 tydzien i na razie mam 1 kg do przodu. Zawsze mialam sklonnosci do tycia i boje sie ze duzo przytyje(moje 2 kolezanki podobnej budowy przytyly 30 i 25kg ::)
 
I oto mój brzunio...

1_563.jpg


2_405.jpg


3_156.jpg
 
reklama
Do góry