reklama

nasze brzuszki

reklama
jak jest matryca 3,2 tez wystarczy......tak naprawde to a aparacie cyfrowym jest wazny procesor...ja od od roku mam Canona 1S IS i ma matryce 3,2( i nie narzekam na jakosc zdjec-a pracuje w firmie fotograficznej :)i bywam bardzo wymagajaca co do zdjec :) )...oprócz tego mamy też lustrzanke Canona EOS 300( tak na marginesie najlepszy z całej tej lini)...dwa aparaty....dwie mozliwosci....mój maz ma cyfrówe, ja lustrzanke...jestem wierna tradycyjnej fotografii :)
 
Monia ja mam Canona EOS Elan || E i tez go uwielbiam. Obiektywy: 28-105 i 100-300,oprocz tego pierscienie do makro. Cyfrowka Pentax optio sv. Ale tez uwazam ze nie ma to jak normalna lustrzanka. :)
 
w lustrzankach lubie tzw. rozmydlenie...zdjecia sa naturalne...natomiast ( dla wprawnego oka) z cyfrówki zdjecia sa przerysowane a kolory czasami nienaturalne jak z bajki.....oczywiscie wszystko zalezy od laboranta który obrabia zdjecie na labie :)...ze juz nie wspomne o otrzymaniu naturalnego kolorytu skóry :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry