reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
o to domek mojej myszki :) 8 lub 9 tydzien :)
Zdjęcie0589.jpgZdjęcie0591.jpgZdjęcie0594.jpg
 
Bozienka, o kurczę :szok:, ale masz brzuszek już! U mnie nic nie widać, może maleńkie uwypuklenie jest, ale z pewnością nie widać, że jestem w ciąży. A u Ciebie to już brzuszek typowo ciążowy.
 
bozienko - skoro u Ciebie taki brzuszek to ja swojego też się nie bedę wstydzić:) wrzucę go wieczorkiem. Mój bardzo podobny wielkością do Twojego i wszyscy się dziwią że to tak na prawdę dopiero początek.. :) jak znosisz komentarze "otoczenia"? bo mi w pierwszej ciąży, gdy też bardzo szybko wyskoczył bebolek do przodu, było bardzo cieżko..
 
ivi narazie nieslysze komentarzy bo tesciu nic niewiem (sie domysla) szwagierka troszke sie dziwi a reszta rodzinki 120 km odemnie mieszka wiec dopiero sie zobacze znimi za 2 tygodnie,mamie dzisiaj wyslalam zdiecie to sie zdziwila i mowila ze duze dziecko bedzie albo sa dwa ale ogulnie ja sie ciesze ze juz mi widac uwielbiam ciazowe brzuszki i jeszcze jak dzidzi kopie hehe wtedy brzusio przybiera rożne kształty :) ivi tutaj niema czego sie wstydzic trzeba pokazywac swoja radosc i mieskzanko dzidziusia ja to w 1 ciazy chodzilam w opcislych tunikach i doslownie krzyczalo zemnie ze jestem dumna mamusia patrzcie na moj brzuszke ;) hehe
 
mam tak samo, ale wkurza meni tłumaczenie ludziom że to nie 5 miesiąc tylko 7 tydzień :) a od dwóch tyg, w spodniach ciążowych chodzę "bo tak mi wygodnie i tyle". I tylko obcisłe bluzeczki bo brzuszek to powód do dumy :) tylko że w narodzie jest jakiś dziwny pogląd że brzuszek wychodzi w 4-5 miesiącu, nie wcześniej ;)
 
ivi wiem wiem hehe moj sie mnie zapytal czy ja przypadkiem nie w 5 miesiacu jestem hehe ;) tak jest przyjete od wielu wielu lat i ludzie juz sobie zakodowali a mi lekarz sam mowil ze brzuszek mi wczesniej wyskoczy niz w 1 ciazy :) ja sie nieprzejmuje komentarzami jak jakis uslysze zaraz powiem ze jak sie niepodoba to sie niepatrz :) i koniec :) dobra uciekam narazie bo maz mi wziol synka zebym posprzatala a ja zamiast sprzatac to siedze na forum :) ivi czekam na zdiecie :)
 
Bozienka24 świetny brzuszek :) ja też muszę mój wkleić, mam taki sam jak Twój lub ciut większy.. a mój się ze mnie śmieje cały czas.. że bede mieć tamburynek jak marzenie i na święta będzie na nim grał..:-)
 
reklama
Do góry