reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze CZTERY KĄTY!!!

reklama
fajne rozwiązanie, że domek jest parterowy. No i jakby prywatna część oddzielona od reszty domu.
Magda napisałam Ci PW. :)
 
gagnes swietny domek, naprawde! taki wlasnie przytulny rodzinny, tylko nie wiem po co tam dwie lazienki, zawsze projektanci mnie troche dziwili...Rozgladamy sie caly czas za dzialka budowlana gdzies w okolicy miasta, ale nie jest latwo kupic cos sensownego;/ a nie chce mieszkac tak zeby zagladac sasiadom w okna.
 
ganges domek faktycznie jest śliczny. Aż się zaczęłam zastanawiać , czy słusznie postąpiliśmy kupując dom do remontu. Domek super:tak:
 
ganges wybacz, że dopiero teraz odpisuję:zawstydzona/y::sorry: ale przyznam, że nie zaglądalam na ten wątek... Kupiliśmy domek Parterowy z użytkowym poddaszem, będziemy dodatkowo trochę podnosić boki domu i jednocześnie dach, żeby na poddaszu zyskać większą przestzeń:tak:
 
Mam nadzieje, że ktos zagląda na ten wątek...;-)
Słabo znam się na budowlance, więc rada by się przydała. mamy w domku dwie ściany do wytynkowania lub położenia regipsów. Teraz zachodzi pytanie co jest lepsze. Słyszałam, że nie powinno się tynkowac z zimie, bo tynk może spękać, co prawda grzejemy w tych pomieszczeniach, więc temperatura nie spada poniżej 5 st. Z kolei mój M odradza płyty Karton-gips, bo twierdzi, że myszy mogą w nie wejść i tam się zagniezdzić:eek: Można je położyć o każdej porze roku, nie musielibysmy brać fachowców, bo znajomy nam to za pół darmo zrobi, ale jak mi myszy mają w ścianach łazić, to chyba wolę zaryzykować z tynkiem.
 
reklama
stokrotta ja zagladam . Zdesperowana szukam mieszkania dla siebie i bombla : )))))))))))))))))))))))))))))))
co do budowlanki kochana poniekad sie na tym znam, rok czasu pracowalam jako inspektor od spraw nieruchomosci - ryzykuj z tynkiem ! raz, ze nie beda przepuszczaly tak halasu jak kg. No i zdecydowanie solidniejsze i na lata. Z myszami prawda.
 
Do góry