reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE DIETY - czyli jak marcowym mamuśkom idzie w odchudzaniu

Ja mam zwyrodnienie bioder do tego koślawość kolan, jest coraz gorzej, a ile lat przede mną :( Njagorsze, że chce się wyjść coś porobić z dzieciakami a zdrowie na to nie pozwala.
 
reklama
no to masz naprawde nieciekawie:((((
ja boje sie z kolei, ze guz pojawil sie znowu:( a wtedy znow operacja, czekanie na wynik czy zlosliwy czy niezlosliwy...ech az nie chce mi sie o tym myslec, ale niestety z noga coraz gorzej, wiec musze isc do kontroli
 
Laski dzisiaj usłyszałam o odchudzającej mocy octu jabłkowego :-) Tj 2 łyżki na szklankę wody max 3 razy dziennie.
mysza Ty wodę z cytryną pijesz a tu taka alternatywa :)

U mnie kryzys wiary :/ ... od dzisiaj wracam na purytańskie odżywianie ... eh ... to może od kawy zacznę ;)
 
nh ponoc seler tez swietnie działa, ale jak go jesc by to szło przełknąć, a taki ocet jabłkowy jak sie robi?
KUpiłam sobie sukienkę ciut za mała by jakos sie zmotywowac , zostało jeszcze 2,5 kg
 
a ja jestem pelna podziwu, przez ostatnie 3 dni jadlam obiad taki ful ogromiansty frytki kotlet surowka, bo w tej restauracji procz takiego czegos i pizzy to nic innego nie bylo, i nie przytylam :)
 
U mnie super idzie :) spadek już jest niewielki ale jest obiadki na parze jakie smaczne:D prezentacja dzisiejszego, zdjęcie na konkurs hih ih
 

Załączniki

  • IMG_5638aaaa.jpg
    IMG_5638aaaa.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
nh ponoc seler tez swietnie działa, ale jak go jesc by to szło przełknąć, a taki ocet jabłkowy jak sie robi?
KUpiłam sobie sukienkę ciut za mała by jakos sie zmotywowac , zostało jeszcze 2,5 kg

Ja jem postaci surówki tzn.starty seler, jabłko, orzechy włoskie posiekane, łyżka jogurtu na połączenie składników i parę kropel soku z cytryny :)
 
Do góry