reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

reklama
Dzięki kochane.
Mówię Wam napatrzec się nie możemy.
Lekarz powiedział, że to zdjecie przetrwa 30 lat (bo pózniej wybleknie, te zdjecia ze zwykłego usg maja 7 lat żywotności).
I tak sobie pomyślałam, że to super bo mój syn bedzie pokazywał siebie swoim dzieciom-fajnie.:-D
Czekam na zdjęcia Waszych dzidziulek kochanych:happy:
 
Dzisiaj byłam u gina i zrobił usg mojego maleństwa a raczej jego Fifelka jak powiedział :-) ;-) :-D teraz juz niemam wątpliwości że będzie synek :-)
usg29grudzie111kv2.jpg
 
to super sami że masz chłopczyka...mój mężulek by skakał do góry jakby usłyszał taką wiadomość:-)
 
Kasira mój skacze z radości jak wariat ;-) :-D :laugh2: też bardzo chciał chłopczyka. A mnie to było obojętne ale bardzo sie ciesze, że juz wiem, że będzie synuś i mówimy do brzusia po imieniu.
 
u mnie niby dziewczynka , ale mam nadzieje ze teraz w piatek bede wiedziala na 100% jestem umowiona na 16:30 w piatek na wizyte u dobrego radiologa ma dobry sprzet i jest jednym z lepszych fachowcow u mnie w okolicy mam do niego jakieś 30 km wiec nie jest daleko , przyjezdza skas i ma niezle branie hehe wizyta kosztyuje jakos 150zł ale w tym bede miala nagrany wfilm z usg i mam nadzieje ze plec wiadoma bedzie na 100% ja cały cvzas mam nadzieje cicha ze to jednak dziewuszka bedzie :D pozdrawiam goraco
 
reklama
Jak byłam teraz we wtorek na usg to lekarz zmierzył moje maleństwo:
BPD- 70,5 mm
HC - 238 mm
AC - 228 mm
FL - 48,4 mm
Waga 1113 g :-)
 
Do góry