reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

A ja myślę, że jeśli są jakieś wątpliwości czy problemy to lepiej robić USG (bo ewentualna (wcale nie potwierdzona) szkodliwość może być mniej szkodliwa niż nie robienie USG gdy są problemy). Na początku ciąży miałam co tydzień (czyli chyba z 6 razy) a później coraz mniej (w sumie 9). Teraz ostatnie to było połówkowe a moja dr nie za chętnie robi USG - ale czuję dzieciaczka jak kopie i nie ma problemów - więc nie ma sensu za dużo go "prześwietlać" jak nic (odpukać) się nie dzieje.
 
reklama
Sami - własnie porównałam Twoje wymiary z moją dziewczynką (3 tygodnie temu) ależ ten twój synuś duży. Ciekawe czy moja przez te 3 tygodnie też tak bardzo urosła.
 
Młoda mamusiu GRATULUJE SYNKA!!! to wam synuś spałatał figla, że tak się długo ukrywał ;-) :-D :-) :laugh2:
Lastrada oj mówie ci te nasze maleństwa bardzo szybko rosną i napewno twoja królewna jest o wiele większa niż 3 tygodnie temu ale powiem ci, że ja byłam w szoku że mój synek już waży ponad kilogram. Rosną te nasze kruszynki kochane rosną :-)
 
mloda mamusiu kurcze niezle jaja !!!!!!
gratuluje z calego serca synka !!!!!
pamietasz wczesniej pisalas,ze czujesz ,ze to chlopczyk:tak:.
nie mylilas sie :laugh2::-D.
ja za tydzien mam usg 3d - ciekawe czy moj synek nie zmieni sie w corke :baffled:.
 
ja mam robione USG na kazdej wizycie tj. co 4 tygodnie i bardzo sie ciesze z tego faktu bo to najmilsza chwila u ginekologa:-) :-) :-) nic mi nie wiadomo zeby szkodzilo dzidzi i lekarka nic nie mowila wiec chyba nie szkodzi!!!:tak:
 
reklama
kurcze ale wam zazdroszcze!!! juz wiecie czy corcia czy synus:tak: GRATULUJE takich pozytywnayc wiesci!!!Ja mam we wtorek wizyte no i mam nadzieje ze dzidzia pokaze co tam chowa miedzy nozkami;-)
 
Do góry