reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

Szmina będe trzymała kciuki aby twoje maleństwo tym razem pokazało co tam chowa między nóżkami :-D :-) :laugh2: - byle do wtorku...
 
reklama
Młoda mamusiu gratuluję chłopczyka i nie martw się następnym razem będzie dziewczynka a w końcu - to synek jest mamusi a dziewczynka tatusia;-).
 
A oto mój Skarb w 24ym tygodniu.Niestety mimo usilnych prób zajrzenia co ma między nogami nie bardzo chciał pokazać. :-D Mój mąż śmiał się że to pierwsze problemy wychowawcze.
 
no nasz synuś tez zabardzo sie nie chciał pokazac ale pod sam koniec usg wypiol dupcie i bylo widać dwa woreczki zwisajace miedyz posladkami hehe:) niczka stydniowke mam teraz w piatek 12.01 tak sukienke juz mam i mam nadzieje ze sie w niej zmieszcze bo kupilam prawie 2 tyg temu buziaczki :*
 
ja tak bylam przejeta tym zeby dzidzia sie "ujawnila" ze zapomnialam zabrac zdjecie :-) no ale jak juz gdzies tam napisalam ,dalej nie znamy plci:-( lekarka mowi ze na 80% dziewczynka bo jajeczka byloby widac (gdyby byly) a "kreseczke "jest trudniej zobaczycno coz musze poczekac do nastepnej wizyty 05.02.-dopiero!!!
 
zapytalam swojej lekarki o wplyw USG na plod (mam robione za kazdym razem/ co 4 tygodnie), powiedziala mi ze wszystko zalezy od sprzetu,
ze dysponuja teraz najnowoczesniejsza technologia, ze wplyw na dziecko jest minimalny i mozna go porownac z rozmawianiem przez telefon, korzystaniem z komputera itp
natomiast jesli wasz lekarz ma jakiego stara maszyne z przed 10 lat, to rzeczywiscie moze to byc niebezpieczne
wydaje mi sie to bardzo logiczne
i to samo dotyczy wszelkich lekow, znieczulenia, powiedzieli mi na szkoleniu ze 15 lat temu to ZZO nie bylo popularne bo moglo szkodzic i dawali za duze dawki, a teraz tak doskonale poznali ta metode ze nie ma sie czego obawiac, wszystko pod kontrola
i tak mi generalnie odpowiadaja jak o cos pytam, ze 10 lat temu to byl problem teraz to inna bajka
takze uszy do gory dziewczyny bo zyjemy w czasie nowoczesnych technologi :tak: !!!
 
reklama
A ja miałam robione usg tylko 3 razy. Z tego co wiem nie jest ono szkodliwe, ale moj lekarz wychodzi z zalozenia, ze jesli nic sie nie dzieje to nie jest ono potrzebne. A po obejrzeniu tego filmu w sobote na TVP2 o zyciu maluszka w brzuszku, to ciesze sie, ze mam robione tak rzadko. Te z Was ktore ogladaly napewno wiedza o co mi chodzi - USG wytwarza takie fale, ze maluszek podobno odbiera to jako halas przypomonajacy przejezdzajace metro, czasami zaslania uszka albo uciekaq przed usg.....
 
Do góry