reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

odemnie tez gorace zyczenia wszystkiego naj naj dla wiktorka z okazji 2 urodzin moj synus to moglby caly prawie dzionek przy cycu je tak co 2h ale usypiac lubi sie cycem
 
reklama
ja spoznione ale szczere zyczenia dla Wiktorka na 2 urodzinki niech rosnie zdrowo !!!!!!

Martusia wazy juz 4300 prz ur 2864 a na drugi dzien 2670 wiec troszke sie napracowala i sporo przytyla :-D a mierzy okolo 58cm jak sie:tak:
 
Hej mamuśki

Dawno sie nie odzywałam ale chwalić sie nie ma czym.
Nasza Lenka po trzech tygodniach po narodzinach dopiero wróciła do wagi urodzeniowej. Niestety dokarmiamy butelką. Mała niedojadała i strasznie płakała a my nie wiedzieliśmy co jest grane...Teraz śpi i już nie płacze...
Teraz krzyczy bo zaczęły sie kolki...
Niestety nie wyszystkie matki mogą wykarmić swoje maleństwa...
Daje jej teraz pierś i butelkę...Zobaczymy jak długo tak pociągniemy!!!
Najważniejsze że Lena jest najedzona :))
 
Moja mala miala dzis wazenie i O ZGROZO.... caly czas traci wage. z 3.6 spadla juz do 3 kilo.... jutro znowu do lekarza i jesli nie wzrosnie nawet odrobinke zatrzymaja ja w szpitalu!!!! czy ja za malo karmie? czy mam jakies wybrakowane mleko???? dis bede jej ladowac ile wlezie bo jesli za malo karmie- latwo to naprawic, jesli mala czegos nie toleruje- to juz wiekszy problem! eh trzymajcie kciuki!
 
monika- trzymam kciuki za twoja kruszynke zeby juz tyla

ibi- dokladnie nie przejmuj sie najwazniejsze zeby dzidzia byla nakarmiona i nie plakala
 
Maja dzieki! Jutro sie okaze. Ale juz cos zaobserwowalam... karmie ja co 2,5 h. i juz nie dopomina sie smoczka! je i spi ... moczy pieluszke i znowu je i znowu spi... wstyd sie przyznac ale chyba nie karmilam mojej malenkiej wystarczajaco :(
 
Tak monis obserwuj ja jak maczy pieluszke i po jedzonku spi to napewno tyje:-D jak bedzie dopominala sie smoczka to daj jej papu:tak: , bedzie dobrze jak ja toczylam batalie o tycie mojej niunki to mala jadla co godzine ale przez noc przytyla ponad 100gram i dzieki temu nie zostala w szpitalu:-)
 
reklama
Monika glowa do gory, cyc naprzód! Ja tez sie w szpitalu zaparlam, bo Kuba w pierwszej dobie cyca ani tknal i od razu spadl 300gr. I stara polska polozna przyszla i powiedziala, budzic a nawet zmuszac. W koncu zalapie. Budzilam i zmusilam ale tylko raz, potem juz po wybudzeniu chetnie jadl i po kazdym karmieniu ( co 2 godzinki ) przybywalo mu 25gr. Walcz
 
Do góry