reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

czytam co piszecie i jestem zalamana bo moj wazy tylko 4500 jak wychodzilismy ze szpitala wazyl 3500 wiec przybral tylko 1 kg pytalam wczoraj lekarke i mowila ze w ciagu miesiaca dziecko powinno przybierac ok 1 kg
 
reklama
Nie martw sie Ewa, 1kg to wcale nie jest tak mało,a najważniejsze że przybywa na wadze i mieści się w normie:happy:pamiętam czasami gdy chodziłam z olką na szczepienia to były maleństwa, które tylko traciły na wadze. Więc ciesz się z tego 1kg;-)i z tego że mały zdrowy:happy:
 
Kluska byla dziś na szczepieniu i ważeniu przy okazji. Rośnie jak na drożdzach (muszę sprawdzić sklad tego mleka :-D;-):-D) i waży już 5400. 300 gram na tydzień (prawie jak mamusia:-)). Obwód glówki i klatki zwiększyl się o 3 cm. Tylko nie zmierzono jej dlugości ale po domowym pomiarze wychodzi 62 cm, 8 do przodu. Rośnie mi pannica w oczach :-)
 
ewa - 1kg przez miesiac to jest bardzo duzo!!! moja mala przybrala w pierwszym miesiacu 800g i pani doktor mowila, ze wszystko jest w normie.
 
a u nas poltora tygondia temu malusi wazyl 6050,majac niecale 2 miesiace,wazy wiecej niz jego braciszek jak mial 3 miesiace;)to sie nazywa dobrze jesc
 
Moja Oliwka to malutki grubcio;-) , tydzień temu (czyli jak miała 6 tygodni) ważyła 6170 g :tak: :-) .Ciekawe ile będzie ważyć jak będzie mieć 6 miesięcy :eek: :szok: .
 
Ola w zeszłą środę przy szczepieniu była ważona, od urodzenia (3450g) przybrała na wadze prawie 2 kg i waży 5400g. Tylko nie wiemy dokładnie jak z długością ale coś koło 62-64 cm.
Lekarz mówił że ładnie przybiera na wadze :-).
 
A moj babel przez to chorobsko w tyle przy wypisie w piatek 5200 dwa tygodnie ze stala waga bylismy teraz z 6kg powinien wazyc a wazy 5,5kg musze go chyab na jakims smalcu podtluczyc tylko ja sie cieszylam ze schudlam a tu trzeba znowu zaczc wsuwac ale mam dlugiego w ciuszkach na 6m-cy chodzi takie 66cm w szpitalu przy wypisie ok 65cm mial jajnie patrzc jak dzieciaczki rosna w oczach... cud natury:-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
Lucyann moja nuna może nie ma mniejszej wagi ale ważyła tyle samo przez ponad dwa tygodnie. no cóż, te choróbska są straszne.tydzień temu przy wypisie ze szpitala ważyła 4500. niestety u nas wizyta u pediatry dopiero 14.02...a wagi el. w domu nie ma...
 
Do góry