reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Bylismy dzis w Przychodni na wazeniu. Ladnie przybieramy, wazymy juz 3590 g. Wage urodzeniowa przekroczylismy nawet nie wiem kiedy ;-) W 11-stej dobie przy wypisie wazyl Kubus 3380 (ur 3240) :-)
 
reklama
My wczoraj byliśmy u pediatry i okazało się że Ola waży już 4 kg :szok:, dwa tygodnie temu przy wypisie ważyła 3360g, a przy urodzeniu 3450g.
Dr mówi że nieźle ją karmię i nie dziwne że może mieć wzdęcia czy kolkę, już nie mówiąc jaki ma bambuszek duży hihi....:-D :-D
Mam tylko nadzieję że nie wyrośnie z niej spaślaczek :eek: :confused:
 
To samo mi wczoraj powiedzial lekarz, ze nie dziwne ze dzidzia ma wzdeci, czy kolke i ze robi kupki non stop skoro tak go pasę. My mamy już 5400gr i Kuba zrobił się naprawde cięzkawy ( a nosić się każe ):tak: . Ur waga 3600, wypis 3300 wiec niezle jak na 5 i pol tygodnia, Urusł jakieś 3cm i sporo powiekszyła mu się główka. Jednym słowem jest ok.
 
a my tydzien temu bylismy u lekarza no i nasza Paula tez sobie niezle tyje bo waga urodzeniowa to 3 kg przy wyjsciu ze szpitala 2,890 a tu nagle po trzech tygodniach 3,750:szok: teraz to juz na pewno ma ze 4 kg bo od jej dzwigania rece mnie okropnie bola....trzeba bedzie na jakas silownie sie zapisac jak nam te dzieciaczki beda tak grubnac;-)
 
Dorotko wszytkie NAJ dla Wikiego z okazji jego chwalebnych drugich urodzin... caluski od cioci z lodzi...ps. duzo slodyczy:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
ale rosna- faktycznie- my tydz temu mielismy 4400 kg- oj i to czuc na rekach....brzucholek duzy- ale od 2 dnie nawet spi na brzuszku i wtedy puszcza baczki jak stara- wczoraj sama poszłam na aerobik- maz został z butla odciagnietego mleczka, miał wykapac, naszykowałam ubranka- przychodze- a on do mnie- cos mi naszykowała?ten pajacyk za mały- nie moze nóg rozprostowac-hm:szok: - i w ten sposób przerzucilismy sie na rozmiar 62- choc jeszcze jest duzy na nas;-)
Dorotak to macie dzis swieto w domku- torcik z 2 swieczkami bedzie??Wikusiowi 100 lat i całusy sle ciocia i Sarenka:-) :-)
 

Załączniki

  • urodzinki.gif
    urodzinki.gif
    1,4 KB · Wyświetleń: 424
reklama
no to i ja się dołączam do życzeń... no i całusek w uszko, nonio, polisia i ustko ...

a położna powiedziała że Lilcia bardzo urosła, że długa się zrobiła /fajnie, może nie będzie taki kurdupel jak ja.../mam 156cm.//. faktycznie pajacyki takie trochę się robią przykrótkie...chyba muszę poszukać czegoś większego...
 
Do góry