reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Cześć dziewczyny, szukam wózka jeden obok drugiego. Moim faworytem obecnie jest TAKO medena. Jakieś opinie ? Pozdrawiam
Jest bardzo szeroki, bedziesz miała problem wjechać gdziekolwiek, większość drzwi mają 80cm wiec się nie zmieścisz do tego w większości sklepów nie przejdziesz między alejkami i przy kasach. Jest ciężki, a uwierz mi bedziesz miała naprawdę dość jego dźwignia. Chyba, że masz z domu wyjazd, że nie bedziesz musiala go nosić, a używać go będziesz tylko na spacery:)
 
reklama
Szeroki, ciezki i zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Ale zależy do czego potrzebujesz...
Mieszkamy w domku jednorodzinnym z wjazdem bez schodków, natomiast na pewno potrzebny mi wózek który zmieści się w samochodzie i będzie praktyczny na zakupach. Dziękuję za opinie, na pewno wezmę ją pod uwagę. Czy jest jakiś wózek który polecasz?
 
Jest bardzo szeroki, bedziesz miała problem wjechać gdziekolwiek, większość drzwi mają 80cm wiec się nie zmieścisz do tego w większości sklepów nie przejdziesz między alejkami i przy kasach. Jest ciężki, a uwierz mi bedziesz miała naprawdę dość jego dźwignia. Chyba, że masz z domu wyjazd, że nie bedziesz musiala go nosić, a używać go będziesz tylko na spacery:)
Mieszkamy w domku jednorodzinnym z wjazdem bez schodków, natomiast na pewno potrzebny mi wózek który zmieści się w samochodzie i będzie praktyczny na zakupach. Dziękuję za opinie, na pewno wezmę ją pod uwagę. Czy jest jakiś wózek który polecasz? Zależy mi na układzie jeden obok drugiego

Cytat
 
Mieszkamy w domku jednorodzinnym z wjazdem bez schodków, natomiast na pewno potrzebny mi wózek który zmieści się w samochodzie i będzie praktyczny na zakupach. Dziękuję za opinie, na pewno wezmę ją pod uwagę. Czy jest jakiś wózek który polecasz?
Ja miałam baby joggera city mini gt. Od początku do teraz to używamy laski maja 2.5r. Od roku używamy co sporadycznie przez ostatni rok głównie stał. Czasem tylko na dłuższe spacery, teraz panny poszły do przedszkola i powiem że się przydaje bo rano na szybko.mozna je zaprowadzić bez oglądania po.drodze każdego robaka...
Wózek fajny, lekki mało.miejsca zajmuje po złożeniu mi wchodził do kia Rio a to ma maleńki bagażnik, teraz pakuje 2 wózki do bagażnika komi i jeszcze zakupy wchodzą. Jako spacerowaka wózek super, dziś 30kg wkładu i bez problemu podbijam na krawężnikach. Przy opcji z gondolami trochę sztywny i trzeba powoli bo trzęsie. Ale da sie te 4-6m poużywac.
 
Mieszkamy w domku jednorodzinnym z wjazdem bez schodków, natomiast na pewno potrzebny mi wózek który zmieści się w samochodzie i będzie praktyczny na zakupach. Dziękuję za opinie, na pewno wezmę ją pod uwagę. Czy jest jakiś wózek który polecasz? Zależy mi na układzie jeden obok drugiego

Cytat
Ja mam Bugaboo donkey, używam go od 10miesięcy. Jestem bardzo zadowolona łatwo i szybko się składa, ja akurat jeżdże kombi autem to nawet go całego nie składam tylko odpinam siedziska, a koła zostawiam jak są, ale można go złożyc do naprawdę małych rozmiarów. Lekko się prowadzi, jest bardzo zwrotny, super są przedłużane budki, zdawały egzamin jak dziewczyny sie urodziły (zima) i jeździly w gondolach, osłaniały od wiatru, a teraz w spacerówce chronią przed słoncem, nie muszę okręcac wózka jak im swieci i jechać tyłem, tylko zamykam im budkę. I dla mnie była ważna szerokość wózka ten ma 74cm. Duże pompowane kola, ja jeżdże głownie po polnych i leśnych drogach dają radę. Do tego idzie go złożyc tak, że korzystasz z jednego siedziska pewnie myslisz, że po co przecież zawsze bedziesz jechać z dwójką , mi parę razy się zdażyło jechać z jedną, bo druga np.pojechała z tatą do lekarza, poza tym przydaje się to jak musisz wejść do pomieszczenia gdzie drzwi sa weższe niz 80cm, poprostu jest szybciej niż składac cały wózek. Nie wiem ile masz wzrostu ja i maż jesteśmy wysocy, a rączka na tyle się wysuwa, że się do niej nie nachylamy. Jedyny minus to płowiejące budki, ale z drugiej strony wiadomo, że użyte barwniki są bezpieczne dla niemowlakow.
 
Ja zdecydowałam się na Easy Go Two of US.
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-10-11-18-11-301_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-09-10-11-18-11-301_com.android.chrome.png
    254,3 KB · Wyświetleń: 167
Dziewczyny, gdyby któraś mama szukała podwójnego wózka jeden za drugim to ja mam na sprzedaż baby jogger city select. W zestawie gondole, spacerówki i foteliki samochodowe, gratis dorzucam inne rzeczy po moich bliźniakach (rożki,ubranka,torba do wózka). Wystawiliśmy wózek za 2000 zł, możemy negocjować. Moje dzieci jeździły w tym wózku do osiągnięcia wagi 9-10 kg (wraz z kolejnymi kg wózek robi się zbyt ciężki, jak każdy 2w1/3w1). Wózek świetnie się sprawdził. Jest lekki i zwinny, można z niego zrobić wózek pojedynczy. Wiele dziewczyn z tego forum polecało go. Więcej info na priv. Zapraszam ;)
 
Mam do sprzedania wózek tfk twinner twist Duo. Używany od noworodka do końca przygody z wozkiem. Dla mnie wózek rewelacyjny. Więcej informacji priv
 
reklama
Chłopaki mają już 1,5 roku, nasz wysłużony 2w1 wózek polskiej produkcji jest zdezelowany. Szukamy pożądanej, może być masywna spacerówki, koniecznie dzieci obok siebie a nie za sobą i jeszcze żeby się rozkładała do pozycji leżącej bo chłopaki usypiają w wózku, dzięki z góry
 
Do góry