reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

Witam Was dzis przywiozlem moje dwie ukochane Kobietki do domu.Mala spi pierwsza nacke w domku , a Malinke tez wygonilem spac bo tez pada z nog ogolnie czuje sie lepiej wiec napewno w krotce jesli Weroniczka pozwoli to zajzy tu do Was
 
reklama
Witaj Malinko :)
Super że jesteś już w domku z córeczką :)

Aaallleee Ci zazdroszczę ::)

Trzymaj się cieplutko...i ucałuj swój Skarbek :) :) :)
 
No siostra wkoncu widze Cie na forum :):)
jak pisalam odpoczywaj sobie duzo i uwazaj na siebie! i jedz zdrowo!
tesknimy za toba bardzo!pokazuj sie czasem ale przede wszstkim mysl o was!!!
caluje cie mocno!!
 
Malinko odpisuje ci tu bo niemam ani dzis ani jutro kom:(:(:(:(
Spalam o dziwo wczoraj juz:):) ale i tak fatalknie bo co 30 min sie budzilam i jak przeczytalam to niewiedzialam czy bedziesz juz spac czy nie:(
caluje!
 
Malineczko
OGROMNIASTE GRATULACJE ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Wracaj szybciutko do zdrowia :-* :-* :-*
Juz sie nie moge doczekac kiedy ja bede tulic swoja kruszynke w ramionach ::) :)
 
LILITH oki rozumiem nie spalam pol nocy nie moglam sobie znalesc miejsca jakos

Dziewczyny jeszcze raz serdecznie dziekuje.Ja juz dobrze sie czuje.Mala jest slodka tylko ciagle glodna nawet nie placze zaduzo :)
 
reklama
Malinko no teraz to czesto beda nie przespane noce:):)ale najwaznijesze ze za wami wszystko oki! i dobrze ze mala chce jec:):) gorzej jakby nie chciala:) Ty juz napewno lepiej sie czujesz? no i wkoncu domek i spokuj!!!
calujemy!
 
Do góry