• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

NASZE PROBLEMY!!!

no dobre!! a ja to juz tu tak siedze i siedz i niemoge od kapa odejsc a tak mi sie zle zrobilo ze szok!!! ide juz ....bedzie ciezko ale juz naprawde nie wyrabiam!!!papa :*:*:*
 
reklama
magdalenkakol pisze:
Oj dziewczyny macie zdrowie tak dlugo siedziec.
Zastanawialam sie co sie dzieje z ILINKA i Lana cos dawno ich nie bylo.
a ja jak przychodzę to już nikogo nie ma...około 2 w nocy..:) jakoś spac nie mogę...
a ilinka i LANA pewnie tak mocno się przytulaja że brakuje mi czasu aby zajrzeć do nas...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry