reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
My juz w drodze:-)
Bobo ja z ledwoscia spakowalam sie w plecak. Jeszcze go dzisiaj troche przepakuje:-)
Kasiu, super! Fajny klimat:-) rozumiem ze na stale? Twoj m bedzie tam czesciej niz w pl?
 
51e8730bb47e4.jpg
 

Załączniki

  • 51e8730bb47e4.jpg
    51e8730bb47e4.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 16
bietka, a co takiego gotujesz? :-)
justi, na stałe, na stałe. Tam jest główny port, także mój mąż będzie tam trochę częściej :laugh2:.

Goście dopiero pojechali, 6 godzin u mnie siedzieli. Ale się opłacało zarwać noc na przygotowanie jedzenia - wszystkim bardzo smakowało i prawie nic nie zostało :-D.
Tosia pojechała z moją mamą, także po raz pierwszy od baaardzo długiego czasu mam ciszę i spokój w domu.
Jeszcze się tylko muszę spakować i lot mam o 12.00 :-).
 
U mnie jest już babcia z mamą za chwilę idę się pakować i do spa:)

Anis dla mnie ta instrukcja jest mega skomplikowana:)

Bobo jaką masz duza to walizkę że nie możesz się zmieścić?
Ja mam średnią
 
to ja jestem inna - spakowałam się do mojej "byłej" torby na fitness, gdzie był dres i adidasy + woda zawsze :-)

kasia zrobiłam mu gulasz, mizeria i teraz oskrobię mu ziemniaczki i ugotuję - co by chłop jutro miał lżej :-)
nie jemy zup , tylko igorek je zupy :laugh2:
 
reklama
Do góry